زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

بازار فیلم جشنواره ونیز ۲۰۱۸
سه شنبه 1397/4/26 ساعت 16:59
گروه پخش بین المللی فیلم سینه پورت در بازار فیلم ونیز شرکت خواهد کرد.
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم گالوی ایرلند
سه شنبه 1397/4/12 ساعت 13:15
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم گالوی ایرلند جشنواره گالوی یکی از مهمترین و بزرگترین جشنواره های فیلم کشور ایرلند است که در بخش های انیمیشن و فیلم کوتاه از جشنواره های مورد تأیید آکادمی اسکار محسوب میشود و در این بخش ها به آکادمی فیلم معرفی می کند. 30مین دوره این جشنواره از تاریخ 10 تا 15 جولای در شهر گالوی برگزار می گردد. فیلم بلند "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد، روایتگرزندگی ملحیه دختری است که قربانی تعصبات کور خانواده است و در آستانه ازدواج ناخواسته با پسر عموی خود طبق سنت خانواده قرار دارد، در همان زمان مخفیانه در نقش مهین دختری که قربانی عدم آگاهی خانواده است در فیلمی بازی می کند که با برخورد شدید خانواده خود روبرو شده که او را وارد مسیری متفاوت می کند. این فیلم سینمایی همچنین پیش از این در جشنواره های زیر به نمایش درآمده است: جشنواره فیلم حیدر آباد هندوستان جشنواره فیلم بلند طرابلس لبنان گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
پنج شنبه 1397/3/24 ساعت 4:5
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم کوری به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
پنج شنبه 1397/3/24 ساعت 4:2
فیلم کوری اثرحسین حبیبی به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم و عکس پنج قاره
جمعه 1397/3/11 ساعت 17:3
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم و عکس پنج قاره راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم مخروط جنوبی
دوشنبه 1397/2/31 ساعت 6:9
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم مخروط جنوبی راه یافت.
راهیابی فیلم "پرس" ساخته احسان رضایی و محسن رضایی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا
پنج شنبه 1397/2/27 ساعت 18:29
راهیابی فیلم "پرس" ساخته احسان رضایی و محسن رضایی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا جشنواره فیلم کوتاه Marin County ژانرهای انیمیشن، مستند، داستانی و تجربی را پذیرش می کند. همچنین این جشنواره دو بخش فیلم کودک/خانواده و نیز محیط زیست را نیز داراست. 48مین دور این جشنواره از تاریخ 30ژون تا 4 جولای در شهرستان مرین ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد. "پرس" اولین اثر آقایان رضایی است که در بخش فیلم کوتاه این جشنواره پذیرش شده است. این فیلم روایتگر هم سفرشدن 2 نفر با دو تفکر مختلف در دو لباس متفاوت است. داستان تقابل دو تفکر متضاد و مقابل هم است. داستان 3 موضوع مهم که از روز اول تاریخ بشریت مورد بحث فلاسفه بوده است. داستان رویا , شانس و مرگ. قصه جنگ. رویا ,شانس و مرگ سه مساله مهم برای جنگاوران است.رویای به خانه برگشتن , شانس زنده ماندن و مرگ که سایه آن همیشه با جنگاوران است. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا
پنج شنبه 1397/2/27 ساعت 18:13
راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا جشنواره فیلم کوتاه Marin County ژانرهای انیمیشن، مستند، داستانی و تجربی را پذیرش می کند. همچنین این جشنواره دو بخش فیلم کودک/خانواده و نیز محیط زیست را نیز داراست. 48مین دور این جشنواره از تاریخ 30ژون تا 4 جولای در شهرستان مرین ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد. ستاره ها ششمین اثر خانم عبدلی است که در بخش کودک/ خانواده این جشنواره پذیرش شده است و پیش از این نیز در جشنواره های فیلم کودک بنگلادش، فیلم کودک سانفرانسیسکو و نیز جشنواره فیلم کودک هندوستان حضور داشته است. این فیلم روایتگر زندگی دختربچه ای است که در خیابان گل می فروشد و با دختربچه دیگری که هر روز او را هنگام رفتن به مدرسه می بیند آشنا می شود. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم گمشده در راه به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
سه شنبه 1397/2/25 ساعت 6:57
فیلم گمشده در راه اثرالیاس عسکرپور به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم امپراطوری اینکا
دوشنبه 1397/2/24 ساعت 4:34
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم امپراطوری اینکا راه یافت.