زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم طرابلس
سه شنبه 1396/12/29 ساعت 17:55
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم طرابلس این جشنواره که از جشنواره های مهم کشور لبنان است، در تاریخ 19 تا 26 آوریل در شهر طرابلس لبنان برگزار می گردد. فیلم بلند "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد، روایتگرزندگی ملحیه دختری است که قربانی تعصبات کور خانواده است و در آستانه ازدواج ناخواسته با پسر عموی خود طبق سنت خانواده قرار دارد، در همان زمان مخفیانه در نقش مهین دختری که قربانی عدم آگاهی خانواده است در فیلمی بازی می کند که با برخورد شدید خانواده خود روبرو شده که او را وارد مسیری متفاوت می کند. این فیلم پیش از این در جشنواره فیلم حیدرآباد به نمایش درآمده است. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
کسب عنوان ویژه فیلمی برای حقوق بشر و حق صلح
شنبه 1396/12/19 ساعت 19:46
انتخاب فیلم "اچ مثبت" در جشنواره فیلمی برای صلح کشور ایتالیا از فیلم های ثبت نام شده از کشور ایران، فیلم "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی موفق به کسب عنوان ویژه فیلمی که به مسائل مهم مربوط به حقوق بشر و حق صلح اشاره دارد، شد. "اچ مثبت" روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست می دهد. این جشنواره مختص فیلم های با موضوع حقوق بشر است که دوازدهمین دوره آن در تاریخ 8 مارس 2018 در دانشگاه اودینه در این شهر برگزار شد. گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم برشی از کیک به جشنواره‌ی جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور
شنبه 1396/12/19 ساعت 3:34
فیلم برشی از کیک اثرامید مهدوی به جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور راه یافت.
راهیبای فیلم پرس به جشنواره‌ی جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور
شنبه 1396/12/19 ساعت 3:18
فیلم پرس اثراحسان رضایی گوهرچقایی به جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور راه یافت.
راهیبای فیلم جاي خالي حضور به جشنواره‌ی جشنواره فیلم‌های بلند و کوتاه سانتیاگو فلاکوس
شنبه 1396/12/13 ساعت 23:9
فیلم جاي خالي حضور اثرميثم حسن زاده به جشنواره فیلم‌های بلند و کوتاه سانتیاگو فلاکوس راه یافت.
راهیبای فیلم هوای پرواز به جشنواره‌ی جشنواره فیلم لانوس
چهار شنبه 1396/12/9 ساعت 23:27
فیلم هوای پرواز اثرمحمدعلی سهیلی به جشنواره فیلم لانوس راه یافت.
راهیابی فیلم اچ مثبت به جشنواره بین المللی روزهای مستقل آلمان
سه شنبه 1396/11/24 ساعت 14:38
راهیابی فیلم کوتاه "اچ مثبت" به 20مین جشنواره روزهای مستقل آلمان این جشنواره که از مهمترین جشنواره های فیلم مستقل اروپا و تأیید شده از سوی IMDB است در تاریخ 18 تا 22 آوریل در شهر کالسروهه آلمان برگزار می گردد. فیلم کوتاه "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست میدهد. این فیلم همچنین در ماه مارس در جشنواره فیلمی برای صلح کشور ایتالیا نیز حضور خواهد داشت. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم اچ مثبت به جشنواره فیلمی برای صلح
سه شنبه 1396/11/24 ساعت 13:38
حضور فیلم کوتاه "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلمی برای صلح .اچ مثبت" روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست میدهد" این جشنواره مختص فیلم های با موضوع حقوق بشر است که دوازدهمین دوره آن در تاریخ 8 مارس 2018 در دانشگاه اودینه در این شهر برگزار میگردد. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم پرس به جشنواره‌ی فیلم مدلین
جمعه 1396/11/20 ساعت 20:23
فیلم پرس اثراحسان رضایی گوهرچقایی به جشنواره فیلم مدلین راه یافت.
راهیابی چهار فیلم از ایران به جشنواره "فیلمی برای صلح" ایتالیا
سه شنبه 1396/11/17 ساعت 14:3
راهیابی چهار فیلم از ایران به جشنواره فیلمی برای صلح این جشنواره مختص فیلم های با موضوع حقوق بشر است که دوازدهمین دور آن در تاریخ 8 مارس 2018 در دانشگاه اودینه در این شهر برگزار میگردد. "مهرآباد جنوبی" ساخته امین اشرفی روایت زندگی جواد است که در یک شب زمستانی سرد پس از مشاجره کوتاهی با پدرش در دوراهی ترک خانه یا ماندن به دنبال راهی است تا توجه خانواده اش را جلب کند. "یک نمایش" ساخته محمد ارسلان روایت پدری است که در حال شرح داستانی است که در راه مهدکودک دخترش اتفاق افتاده. "تولد" ساخته محمدرضا یکانی"ماجرای دختری 11 ساله است که در تدارک برگزاری یک جشن تولد است. "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست می دهد. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این آثار را به عهده دارند.