زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیبای فیلم "دایره مرگ" به جشنواره‌ی جشنواره فیلم و عکس پنج قاره
چهار شنبه 1396/11/4 ساعت 16:5
فیلم دایره مرگ به جشنواره فیلم و عکس پنج قاره راه یافت.
راهیابی فیلم کوتاه درخواست ساخته سیامک احمدی به جشنواره ALEMLERE RAHMET SHORT FILM COMPETITION
سه شنبه 1396/11/3 ساعت 22:35
فیلم کوتاه "درخواست" ساخته سیامک ا حمدی به چهارمین جشنواره فیلم کوتاه ALEMLERE RAHMET SHORT FILM COMPETITION راه یافت. این جشنواره چهارمین سال است که در استانبول ترکیه برگزار میشود، موضوع امسال این جشنواره کلمات زیباترین است و در 18 فوریه 2018 در استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. "درخواست" داستانِ جهانِ دست هایی خواهشمند برای یافتن پاسخی نامشخص است. این فیلم پیش از این در جشنواره های زیر حضور داشته است: جشنواره فیلم صد ثانیه / ایران جشنواره فیلم تصویر سال / ایران جشنواره هنر بدون توقف/ آرژانتین جشنواره فیلم و عکس «پنج قاره »/ ونزوئلا جشنواره فیلم «مریدا»/ مکزیک جشنواره فیلم «روز کوتاه است»/ ونزوئلا گروه پخش دریچه سینما، مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنوراه فیلم موبایلی آمریکا
جمعه 1396/10/29 ساعت 12:27
موزیک ویدئوی "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره فیلم موبایلی آمریکا راه یافت. جشنوراه International Mobile Film Festival هفتمین سال برگزاری خود را در آوریل 2018 در سن دیگو آمریکا خواهد داشت. این جشنواره مختص فیلم هایی است که با موبایل فیلمبرداری شده اند. موزیک ویدئوی "طبیعت" ساخته ی فیلمساز جوان هادی مصطفایی است؛ نقاش آشفته و پریشان از دنیای بیرون پنجره رو به جهان بیرون می بندد. و در خلوت هنرمندانه اش داستانی را نقل می کند، داستان انسان و طبیعت و آثار زیانبار انسان بر طبیعت. نقل می کند صفحه به صفحه، قلم به قلم. درنگ می کند. او هم یک انسان است و می داند که جدا از جرگه نبوده. می داند که خو های نابودگر در اعماق وجودش پرسه می زنند. دیگر او یک راوی نیست اونماد انسان است و آثارش نماد طبیعت. این اثر در سال 96 برنده جایزه بهترین نماهنگ از جشنوراه فرهنگی وزارت بهداشت بوده است. گروه پخش دریچه سینما، مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
حضور مستندی از ایران در جشنواره فیلم مستند Big Sky
سه شنبه 1396/10/26 ساعت 20:42
راهیابی مستند "موسی، فرزند امامزاده" ساخته رضا گودرزی به جشنوراه Big Sky جشنواره Big Sky که از معتبرترین جشنواره های بین المللی فیلم مستند است، برگزیدگان بخش مستند کوتاه خود را به آکادمی اسکار معرفی می کند. 15مین دوره این جشنواره از تاریخ 16 تا 25 فوریه در مونتانا آمریکا برگزار می شود. مستند کوتاه "موسی فرزند امامزاده" در تاریخ 22 فوریه در این جشنوراه به نمایش درخواهد آمد. این مستند روایتگر نوجوانی است که در آرامستان زندگی می کند و با حفظ کردن نام و نشانی قبرها، هزینه زندگی خود و مادرش را تامین می کند. لازم به ذکر است گروه پخش دریچه سینما، مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم تمشک به جشنواره Access Code هندوستان
شنبه 1396/10/23 ساعت 16:0
راهیابی فیلم "تمشک" ساخته سامان سالور به جشنواره Access Code هندوستان جشنواره Access Code در 15 ژانویه 2018 در بنگلور هندوستان برگزار میگردد. فیلم "تمشک" در بخش بلند داستانی این جشنواره پذیرفته شده است. گروه پخش دریچه سینما، مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
کسب عنوان دوم بهترین مستند بلند برای فیلم مردی که فسیل شد
شنبه 1396/10/17 ساعت 15:35
فیلم مستند "مردی که فسیل شد" ساخته حامد سعادت موفق به کسب مقام دوم بهترین مستند بلند از جشنواره فیلم رومانی شد. این جشنواره که بصورت ماهیانه برگزار میشود، برندگان این ماه خود را اعلام کرد. این فیلم روایتگر محققی است که بیش از 30سال از عمر خود را به کشف و ازمایش بر روی فسیل گذرانده. وی به تازگی فسیسلهایی را پیدا کرده که با باور دیرین شناسان مغایرت دارد و نیز انها برایش مشکلاتی به وجود اورده اند.
راهیبای فیلم چتر خاکستری به جشنواره‌ی جایزه فیلم زمستان
سه شنبه 1396/9/28 ساعت 2:40
فیلم چتر خاکستری اثرمحمد پوستین دوز به جایزه فیلم زمستان راه یافت.
راهیبای فیلم گلدسته ها به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
سه شنبه 1396/9/21 ساعت 6:42
فیلم گلدسته ها اثرmohammad soraya به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
فیلم های ایرانی راه یافته به جشنواره مونترال کانادا
شنبه 1396/9/19 ساعت 21:47
اسامی فیلم های ایرانی راه یافته به جشنواره مونترال کانادا به شرح زیر است:
راهیبای فیلم تولدت مبارك به جشنواره‌ی جایزه طلایی فیلم
شنبه 1396/9/18 ساعت 20:30
فیلم تولدت مبارك اثرميثم حسن زاده به جایزه طلایی فیلم راه یافت.