زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیبای فیلم فضیلت بسم الله به جشنواره‌ی جشنواره فیلم مدیترانه ای کن
شنبه 1397/9/4 ساعت 20:29
فیلم فضیلت بسم الله اثرhossein malekshah به جشنواره فیلم مدیترانه ای کن راه یافت.
کسب جایزه 2000 یورویی بهترین کارگردان زیر 30 سال و جایزه خلاقیت در داستان کوتاه برای فیلم سنگ ساز
سه شنبه 1397/8/29 ساعت 23:3
کسب جایزه 2000 یورویی بهترین کارگردان زیر 30 سال و جایزه خلاقیت در داستان کوتاه برای فیلم سنگ ساز جشنواره Mestre در تاریخ 15 تا 17 نوامبر در شهر ونیز برگزار گردید. از میان فیلم های ثبت نامی در این جشنواره، فیلم کوتاه "سنگ ساز" به نویسندگی و کارگردانی علی نوائیان و تهیه کنندگی محمد مهدی دل خسته موفق به کسب جایزه 2000 یورویی این جشنواره گردید. "سنگ ساز" اولین اثر علی نوائیان است. این فیلم روایت مردی است که به علت بیماری کلیوی مجبور به خرید کلیه است اما به دلیل شرایط بد اقتصادی مجبور به فروش دخترش می شود... جایزه "خلاقیت در داستان کوتاه" به علی نوائیان به عنوان بهترین کارگردان زیر 30 سال این جشنواره اهدا شد. پخش این فیلم برای جشنواره، به عهده گروه درچه سینما بوده است.
راهیابی فیلم کوتاه "نیلوفر" به جشنواره ESMoA آمریکا
شنبه 1397/8/26 ساعت 18:42
راهیابی فیلم کوتاه "نیلوفر" به جشنواره ESMoA آمریکا جشنواره ESMoA .دومین سال است که در تاریخ 1 دسامبر 2018 در یکی از شهرهای ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد این جشنواره رقابتی در سه بخش فیلم، انیمیشن و ویدئوآرت برگزار می گردد. "نیلوفر" فیلم 60 ثانیه ای ساخته منصور میرشکاری است. در خلاصه این فیلم آمده است: نیلوفر ها فقط در مرداب بزرگ می شوند. فیلم نیلوفر پیش از این جشنواره نیز در جشنواره های فیلم های 100 ثانیه ای بوستون و فیلم های 180 ثانیه ای برلین اکران شده است. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی انیمیشن "نگاه" به بیست و نهمین جشنواره فیلم کوتاه استانبول
جمعه 1397/8/11 ساعت 14:32
راهیابی انیمیشن "نگاه" به بیست و نهمین جشنواره فیلم کوتاه استانبول جشنواره استانبول قدیمی ترین جشنواره فیلم کوتاه کشور ترکیه است و در انواع مستند، داستانی، انیمیشن و تجربی پذیرش فیلم دارد. 29مین دوره این جشنواره از تاریخ 14 تا 21 دسامبر در شهر استانبول برگزار می گردد. استاپ موشن "نگاه" اولین اثر فیلمساز جوان شایان نقیبی است. این اثر تلاش پيرمردي براي برهم زدن سكوت همسرش را نشان میدهد كه به دليل بي توجهي همسرش به دوربين خيره مانده و حركتي نمي كند... این اثر همچنین پیش از این در جشنواره های زیر راهیابی داشته است: _ Bjts south korea festival _ Youth moroccan film festival _ Art for peace festival _ Fastminds international festival _ MikroFAF awards _ Indiecapitol awards _ W.I.N.D. International Film Festival گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
بازار فیلم برلین ۲۰۱۹
جمعه 1397/8/11 ساعت 10:52
گروه پخش بین المللی فیلم سینه پورت در بازار فیلم اروپا برلین شرکت خواهد کرد
راهیابی فیلم کوتاه سنگ ساز به جشنواره فیلم مستر ایتالیا
شنبه 1397/7/28 ساعت 17:46
راهیابی فیلم کوتاه سنگ ساز به جشنواره فیلم مستر ایتالیا جشنواره فیلم مستر در سه بخش فیلم های کوتاه زیر 15 دقیقه، فیلم های کوتاه زیر 2 دقیقه و فیلم های کودک است. این جشنواره هرساله در ماه نوامبر در شهر ونیز برگزار می گردد. 21مین دوره این جشنواره در تاریخ 15 تا 17 نوامبر برگزار می گردد. "سنگ ساز" اولین اثر علی نوائیان است. این فیلم روایت مردی است که به علت بیماری کلیوی مجبور به خرید کلیه است اما به دلیل شرایط بد اقتصادی مجبور به فروش دخترش می شود... این فیلم در ماه نوامبر در جشنواره فیلم کوتاه ازمیر نیز نمایش داده خواهد شد. پخش این فیلم برای جشنواره، به عهده گروه درچه سینما بوده است.
راهیابی فیلم کوتاه "زندگی لزج" به جشنواره فیلم تیرانا
دوشنبه 1397/7/23 ساعت 19:53
راهیابی فیلم کوتاه "زندگی لزج" به جشنواره فیلم کوتاه تیرانا جشنواره تیرانا معتبرترین جشنواره فیلم کشور آلبانی و یکی از مهمترین رویدادهای سینمایی در بالکان است که هر ساله در ماه نوامبر در تیرانا پایتخت این کشور برگزار می شود. این جشنواره انواع فیلم داستانی، مستند، انیمیشن، تجربی و ویدئوآرت را پذیرش می کند. 16مین دوره این جشنواره در تاریخ 2 تا 9 نوامبر برگزار می گردد. جشنواره Tirana از جشنواره های مورد تأئید آکادمی اسکار است و فیلم های برگزیده خود را به آکادمی معرفی می کند. "زندگی لزج" اولین اثر فیلمساز جوان محسن مهری دروی است که در بهار 97 به اتمام رسیده است. در خلاصه این اثر آمده است: مردی تنها در خانه ای تاریک میان ملیون ها تخم مرغ زندگی می کند، او می خواهد با شخصی تماس بگیرد که موفق نمی شود.تا اینکه تلفن خانه زنگ می خورد... این فیلم پیش از این نیز در جشنواره های زیر حضور داشته است: شصت و یکمین جشنواره منطقه ای اردبیل_مشکین شهر سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 2018 جشنواره فیلم کوتاه ازمیر 2018 گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم های 180 ثانیه ای برلین
شنبه 1397/7/22 ساعت 12:19
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم های 180 ثانیه ای برلین این جشنواره مختص فیلم های خیلی کوتاه با حداکثر زمان 180 ثانیه است که برای اولین سال در تاریخ 16 تا 18 نوامبر در شهر برلین برگزار می گردد. مستند "دانشکده دختران" ساخته حسن علیزاده، یک مستند تجربی کوتاه است که وضعیت تحصیل دختران در دانشگاههای ایران را به تصویر می کشد. در این فیلم دانشجویان بصورت بی کلام وضعیت تحصیلی خود در دانشگاه را نشان می دهند. این مستند پیش از این نیز در جشنواره های فیلم کوتاه تالموسینگ آلمان و جشنواره فیلم های خیلی کوتاه آمریکا به نمایش درآمده است. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم نیلوفر به جشنواره فیلم های 180 ثانیه ای برلین
شنبه 1397/7/22 ساعت 12:18
راهیابی فیلم نیلوفر به جشنواره فیلم های 180ثانیه ای برلین این جشنواره مختص فیلم های خیلی کوتاه با حداکثر زمان 180 ثانیه است که برای اولین سال در تاریخ 16 تا 18 نوامبر در شهر برلین برگزار می گردد. "نیلوفر" فیلم 60 ثانیه ای ساخته منصور میرشکاری است. در خلاصه این فیلم آمده است: نیلوفر ها فقط در مرداب بزرگ می شوند. فیلم نیلوفر پیش از این جشنواره نیز در جشنواره فیلم های 100 ثانیه ای در بوستون اکران خواهد شد. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم کوتاه "زندگی لزج" به جشنواره فیلم کوتاه ازمیر
شنبه 1397/7/15 ساعت 18:43
راهیابی فیلم کوتاه "زندگی لزج" به جشنواره فیلم کوتاه ازمیر جشنواره فیلم کوتاه ازمیر، یکی از مهمترین جشنواره های فیلم کشور ترکیه است. این جشنواره انواع فیلم مستند، داستانی، انیمیشن و تجربی را پذیرش می کند. نوزدهمین دوره این جشنواره از تاریخ 30 امتبر تا 4 نوامبر در شهر ازمیر برگزار می گردد. "زندگی لزج" اولین اثر فیلمساز جوان محسن مهری دروی است که در بهار 97 به اتمام رسیده است. در خلاصه این اثر آمده است: مردی تنها در خانه ای تاریک میان ملیون ها تخم مرغ زندگی می کند، او می خواهد با شخصی تماس بگیرد که موفق نمی شود.تا اینکه تلفن خانه زنگ می خورد... گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.