زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

ثبت نام برای جایزه اسکار
دوشنبه 1394/7/13 ساعت 10:33
چگونه در اسکار نامزد شویم؟ آیا تا به حال در برنامه های خود، دسترسی به جشنواره اسکار را در ذهن پرورانیده اید؟ دریچه سینما شما را کمک می کند تا به این آرزوی خود دسترسی پیدا کنید. برای اینکار با ما تماس بگیرید.
ثبت‌نام رایگان در بازار جشنواره مستند تسالونیکی
چهار شنبه 1394/7/1 ساعت 13:27
همچون سال گذشته، گروه پخش بین الملل فیلم دریچه سینما در بازار فیلم جشنواره فیلم مستند تسالونیکی حضور خواهد داشت.
لیست ده جشنواره برتر فیلم بدون هزینه ثبت نام (رایگان)
دوشنبه 1394/6/30 ساعت 0:1
در اینجا لیست ده جشنواره بین المللی برتر و معتبر فیلم که ثبت نام در آن ها رایگان هستند را می توانید مشاهده کنید. امکان ثبت نام از طریق دریچه سینما در این جشنواره ها فراهم شده است.
پخش به موقع یک اثر موجب نزدیک تر شدن به مخاطب می شود
شنبه 1394/6/28 ساعت 15:14
الهام باقری - خبرنگار همشهری: همواره هر هنرمندی برای بهتر دیده شدن آثار خود تلاش می کند. این تلاش می تواند در سطح ملی و یا حتی بین المللی باشد. امروزه عرصه پخش فیلم به گونه ای دگرگون شده که نهادهای زیادی برای یاری رساندن به فیلمساز فعال هستند و مراحل کار وی را از ابتدا تا انتها مورد بررسی قرار میدهند؛ این کار به روند فیلمسازی و در نهایت پخش فیلم وی کمک بسیاری میکند. در همین رابطه با بلال طاهری، مستندساز بین المللی و مشاور پخش بین المللی فیلم به گفتگو نشستیم. وی پیش از این با دو فیلم کوتاه خود، «آخرین گامها» و «پیرمرد و درد کهنه»، در جشنواره های بین المللی جوایزی را کسب نموده است.
مهلت ارسال فیلم به معتبرترین جشنواره های بین المللی
چهار شنبه 1394/6/25 ساعت 14:6
تعدادی از مهم‌ترین جشنواره‌های فیلم مستقل، که در نیمه اول ۲۰۱۶ برگزار می‌شوند، آخرین فراخوان و مهلت پذیرش آثار خود را اعلام کرده‌اند.
مستندهای ساخته محمود رحمانی بر پرده سینما
شنبه 1394/6/22 ساعت 18:47
فیلم‌ مستند «ملف گند» در توری یک ماهه در شهرهای مختلف ایران به نمایش گذاشته می شود. این فیلم پیش از این در شهرهایی از قبیل سان فرانسیسکو، لس آنجلس، ونکوور، تورنتو، نیویورک، واشنتگن و سان دیه‌گو در ماه جاری میلادی به نمایش درآمده بود.
ارسال فیلم به جشنواره های خارجی
جمعه 1394/6/13 ساعت 11:23
ارسال فیلم خود را به جشنواره های معتبر بین المللی را با هزینه ی اندک انجام دهید و در جایزه با کسی شریک نشوید.
مهلت ارسال به جشنواره های بین المللی فیلم
چهار شنبه 1394/6/4 ساعت 13:11
مشخصات بیش از 50 جشنواره بین المللی فیلم معتبر، مهلت ارسال فیلم به جشنواره، محل برگزاری جشنواره های فیلم و اطلاعات دیگر تهیه شده توسط گروه بازار فیلم دریچه سینما
ربات تلگرام دریچه سینما یار صمیمی فیلمسازان
پنج شنبه 1394/5/29 ساعت 20:48
ربات تلگرام دریچه سینما یار صمیمی فیلمسازان است. با استفاده از ربات @cineportbot در تلگرام از جشنواره‌های فیلم بین المللی با خبر شوید. https://telegram.me/cineportbot
فروش فیلم در بازارهای جهانی با دریچه سینما
چهار شنبه 1394/5/28 ساعت 3:27
آیا تا به حال به فروش فیلم خود در بازارهای جهانی فکر کرده اید؟ فیلم بلند داستانی و مستند، فیلم کوتاه داستانی و مستند، فیلم های انیمیشن، موزیک ویدیو های خود را برای فروش به ما بسپارید.