زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

نقد "سیکاریو": یک کارتل مواد مخدر بهتر از دوتاست
سه شنبه 1394/7/21 ساعت 8:23
سیکاریو یک درام هیجانی و جنایی در مورد یک عملیات مشترک سیا و اف‌بی‌آی است که آنچه را که نیروی هوایی آمریکا برای دهه هاست در کشورهای خارجی دنبال میکند روی زمین عملی میکند؛ جستجو کردن، یافتن و از بین بردن دشمن
یوسف حاتمی کیا، زیبایی ساز سینمای مستقل ایران
شنبه 1394/7/19 ساعت 22:57
یوسف سینمای مستقل ایران، دور از هر هیاهویی از دانشگاه سینما و تاتر( دانشگاه هنر) با گرایش تدوین لیسانس گرفته و تجربیاتی در زمینه دستیاری کارگردانی، تدوینگری و ساخت چند مستند خلاقانه و همچنین فیلم کوتاه دارد. کارگردانی که حالا دیگر روشی متقاوت و جدید برای بیان افکار خود دارد.
"سینمای نوی اسپانیا" در لس آنجلس
شنبه 1394/7/18 ساعت 17:49
فستیوالی که برای بیست و یکمین سال لس آنجلسی ها را با فرهنگ، هنر و سینمای اسپانیا آشنا میکند. ویترینی از برجسته ترین و درخشان ترین فیلم های سینمای اسپانیا در لس آنجلس.
با بنیامین هفت لنگ، کارگردان خلاق ایران
جمعه 1394/7/17 ساعت 11:37
بنیامین هفت لنگ، بهترین کارگردان جوان ایران در سال ۱۳۹۱، متولد چهارم شهریور در تهران و فارغ تحصیل کارگردانی سینما از دانشگاه آزاد بوشهر است.
ثبت نام برای جایزه اسکار
دوشنبه 1394/7/13 ساعت 10:33
چگونه در اسکار نامزد شویم؟ آیا تا به حال در برنامه های خود، دسترسی به جشنواره اسکار را در ذهن پرورانیده اید؟ دریچه سینما شما را کمک می کند تا به این آرزوی خود دسترسی پیدا کنید. برای اینکار با ما تماس بگیرید.
ثبت‌نام رایگان در بازار جشنواره مستند تسالونیکی
چهار شنبه 1394/7/1 ساعت 13:27
همچون سال گذشته، گروه پخش بین الملل فیلم دریچه سینما در بازار فیلم جشنواره فیلم مستند تسالونیکی حضور خواهد داشت.
لیست ده جشنواره برتر فیلم بدون هزینه ثبت نام (رایگان)
دوشنبه 1394/6/30 ساعت 0:1
در اینجا لیست ده جشنواره بین المللی برتر و معتبر فیلم که ثبت نام در آن ها رایگان هستند را می توانید مشاهده کنید. امکان ثبت نام از طریق دریچه سینما در این جشنواره ها فراهم شده است.
پخش به موقع یک اثر موجب نزدیک تر شدن به مخاطب می شود
شنبه 1394/6/28 ساعت 15:14
الهام باقری - خبرنگار همشهری: همواره هر هنرمندی برای بهتر دیده شدن آثار خود تلاش می کند. این تلاش می تواند در سطح ملی و یا حتی بین المللی باشد. امروزه عرصه پخش فیلم به گونه ای دگرگون شده که نهادهای زیادی برای یاری رساندن به فیلمساز فعال هستند و مراحل کار وی را از ابتدا تا انتها مورد بررسی قرار میدهند؛ این کار به روند فیلمسازی و در نهایت پخش فیلم وی کمک بسیاری میکند. در همین رابطه با بلال طاهری، مستندساز بین المللی و مشاور پخش بین المللی فیلم به گفتگو نشستیم. وی پیش از این با دو فیلم کوتاه خود، «آخرین گامها» و «پیرمرد و درد کهنه»، در جشنواره های بین المللی جوایزی را کسب نموده است.
مهلت ارسال فیلم به معتبرترین جشنواره های بین المللی
چهار شنبه 1394/6/25 ساعت 14:6
تعدادی از مهم‌ترین جشنواره‌های فیلم مستقل، که در نیمه اول ۲۰۱۶ برگزار می‌شوند، آخرین فراخوان و مهلت پذیرش آثار خود را اعلام کرده‌اند.
مستندهای ساخته محمود رحمانی بر پرده سینما
شنبه 1394/6/22 ساعت 18:47
فیلم‌ مستند «ملف گند» در توری یک ماهه در شهرهای مختلف ایران به نمایش گذاشته می شود. این فیلم پیش از این در شهرهایی از قبیل سان فرانسیسکو، لس آنجلس، ونکوور، تورنتو، نیویورک، واشنتگن و سان دیه‌گو در ماه جاری میلادی به نمایش درآمده بود.