زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیابی انیمیشن "نگاه" به جشنواره انیمیشن BJTS کره جنوبی
دوشنبه 1397/5/8 ساعت 19:54
راهیابی انیمیشن "نگاه" به جشنواره انیمیشن BJTS کره جنوبی جشنواره BJTS اولین سال است که در تاریخ 5 آگوست برگزار میگردد. استاپ موشن "نگاه" اولین اثر فیلمساز جوان شایان نقیبی است . این اثر تلاش پيرمردي براي برهم زدن سكوت همسرش را نشان میدهد كه به دليل بي توجهي همسرش به دوربين خيره مانده و حركتي نمي كند... گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "باچی" به جشنواره Dytiatko اوکراین
شنبه 1397/5/6 ساعت 17:56
راهیابی فیلم "باچی" به جشنواره Dytiatko اوکراین جشنواره Dytiatko از جشنواره ها مهم کشور اوکراین است که دهمین دوره آن از تاریخ 5 تا 8 سپتامبر در شهر خاکوف برگزار می گردد. این جشنواره مختص فیلمها و برنامه های تلویزیونی است که برای مخاطبین کودک و نوجوان ساخته شده است. در خلاصه فیلم "باچی" به نویسندگی و کارگردانی محمدجواد حیدری آمده است: تابستان که می شود بچه های روستا برای جمع آوری خرماهایی که بر اثر باد روی زمین ریخته می شوند به نخلستانها می روند. تا اینکه ناخدا از سفر برمیگردد و یک هلیکوپتر اسباب بازی را برای فروش به مغازه دار روستا می دهد و شرط می گذارد که یا با پول یا با 80 کیلو خرما هلیکوپتر را معاوضه می کند تا رقابت بچه های روستا بر سر جمع آوری خرماهای بیشتر و به دست آوردن هلیکوپتر به اوج خود برسد و هر یک از بچه ها به شیوه ای برای جمع آوری خرمای بیشتر تلاش می کند. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم نگاه به جشنواره‌ی جشنواره فیلم شهر مکزیکو
دوشنبه 1397/5/1 ساعت 6:20
فیلم نگاه اثرشایان نقیبی به جشنواره فیلم شهر مکزیکو راه یافت.
بازار فیلم جشنواره ونیز ۲۰۱۸
سه شنبه 1397/4/26 ساعت 16:59
گروه پخش بین المللی فیلم سینه پورت در بازار فیلم ونیز شرکت خواهد کرد.
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم گالوی ایرلند
سه شنبه 1397/4/12 ساعت 13:15
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم گالوی ایرلند جشنواره گالوی یکی از مهمترین و بزرگترین جشنواره های فیلم کشور ایرلند است که در بخش های انیمیشن و فیلم کوتاه از جشنواره های مورد تأیید آکادمی اسکار محسوب میشود و در این بخش ها به آکادمی فیلم معرفی می کند. 30مین دوره این جشنواره از تاریخ 10 تا 15 جولای در شهر گالوی برگزار می گردد. فیلم بلند "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد، روایتگرزندگی ملحیه دختری است که قربانی تعصبات کور خانواده است و در آستانه ازدواج ناخواسته با پسر عموی خود طبق سنت خانواده قرار دارد، در همان زمان مخفیانه در نقش مهین دختری که قربانی عدم آگاهی خانواده است در فیلمی بازی می کند که با برخورد شدید خانواده خود روبرو شده که او را وارد مسیری متفاوت می کند. این فیلم سینمایی همچنین پیش از این در جشنواره های زیر به نمایش درآمده است: جشنواره فیلم حیدر آباد هندوستان جشنواره فیلم بلند طرابلس لبنان گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
پنج شنبه 1397/3/24 ساعت 4:5
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم کوری به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
پنج شنبه 1397/3/24 ساعت 4:2
فیلم کوری اثرحسین حبیبی به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم و عکس پنج قاره
جمعه 1397/3/11 ساعت 17:3
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم و عکس پنج قاره راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم مخروط جنوبی
دوشنبه 1397/2/31 ساعت 6:9
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم مخروط جنوبی راه یافت.
راهیابی فیلم "پرس" ساخته احسان رضایی و محسن رضایی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا
پنج شنبه 1397/2/27 ساعت 18:29
راهیابی فیلم "پرس" ساخته احسان رضایی و محسن رضایی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا جشنواره فیلم کوتاه Marin County ژانرهای انیمیشن، مستند، داستانی و تجربی را پذیرش می کند. همچنین این جشنواره دو بخش فیلم کودک/خانواده و نیز محیط زیست را نیز داراست. 48مین دور این جشنواره از تاریخ 30ژون تا 4 جولای در شهرستان مرین ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد. "پرس" اولین اثر آقایان رضایی است که در بخش فیلم کوتاه این جشنواره پذیرش شده است. این فیلم روایتگر هم سفرشدن 2 نفر با دو تفکر مختلف در دو لباس متفاوت است. داستان تقابل دو تفکر متضاد و مقابل هم است. داستان 3 موضوع مهم که از روز اول تاریخ بشریت مورد بحث فلاسفه بوده است. داستان رویا , شانس و مرگ. قصه جنگ. رویا ,شانس و مرگ سه مساله مهم برای جنگاوران است.رویای به خانه برگشتن , شانس زنده ماندن و مرگ که سایه آن همیشه با جنگاوران است. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.