زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

کسب جایزه بهترین انیمیشن از جشنواره فیلم جوانان مراکش
سه شنبه 1397/7/10 ساعت 13:54
کسب جایزه بهترین انیمیشن برای اثر "نگاه" از جشنواره فیلم جوانان مراکش جشنواره فیلم جوانان مراکش برای اولین سال در سپتامبر 2018 در شهر رباط کشور مراکش برگزار گردید. در این جشنواره فیلم "نگاه" برنده بهترین انیمیشن جشنواره گردید. نگاه" اثر فیلمساز نوجوان ایرانی شایان نقیبی است" که در بهار 97 تولید شده است. این انیمیشن نمایش تلاش پيرمردي است براي برهم زدن سكوت همسرش كه به دليل بي توجهي همسرش به دوربين خيره مانده و حركتي نمي كند... انیمیشن نگاه پیش از این نیز در جشنواره های زیر حضور داشته است: Bjts South Sorea Festival Art For Peace Festival MikroFAF Awards Fastminds International Festival گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت مشاوره و پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم سینمایی "بچه ای با جوراب های قرمز" به جشنواره Mama Afrika کنیا
شنبه 1397/7/8 ساعت 22:37
راهیابی فیلم سینمایی "بچه ای با جوراب های قرمز" به جشنواره Mama Afrika کنیا جشنواره Mama Afrika چهارمین سال است که در ماه سپتامبر در کشور کنیا برگزار میگرد. موضوع امسال این جشنواره "زنان افسانه ای" می باشد. انواع فیلم مستند، داستانی و انیمیشن می توانند در این جشنواره ثبت نام شوند. بچه ای با جوراب های قرمز اثری از خداد جلالی است. در خلاصه این فیلم آمده است: در جنوب تهران در میان کوره های آجری، گروهی از پناهندگان افغان زندگی می کنند که به صورت غیر قانونی به ایران آمده و بدون اجازه کار می کنند. بهارناز که یکی از این مهاجران است، تصمیم می گیرد نوزاد دختر تازه به دنیا آمده اش را به افغانستان برگرداند، اما هیچکس راضی به رفتن او نیست. او در نهایت تصمیم به رفتن می گیرد و باید از منطقه فرار کند تا فرزندش را نجات دهد. این فیلم پیش از این نیز در جشنواره مدیترانه ای کن، جشنواره فیلم حیدرآباد، جشنواره جیپور و جشنواره کالیفرنیا حضور داشته است. گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
کسب دو جایزه از جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو برای فیلم "فصل شکار"
شنبه 1397/7/7 ساعت 13:24
کسب دو جایزه از جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو برای فیلم "فصل شکار" یازدهمین دوره ی جشنواره فیلم های ایرانی سان فرانسیسکو در تاریخ 22 و 23 سپتامبر برگزار گردید. فیلم سینمایی "فصل شکار" برنده دو جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین بازیگر نقش اول مرد در این جشنواره شد. محیا دهقانی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن و مهران احمدی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد گردید. فیلم سینمایی فصل شکار دومین اثر بلند داریوش یاری و به تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد است که در بهار سال 97 تولید شده است. این فیلم روایت زندگی رعناست. رعنا نوازنده ساز قانون در شرف برگزاری کنسرتی در اروپاست. او باخبر میشود دخترش برای نجات پدرش به زادگاه رعنا رفته است. جایی که رعنا شانزده سال پیش درست در سن دخترش از آنجا فرار کرده است. رعنا کنسرت را رها می کند و به دنبال دخترش به زادگاهش می اید و ... گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم نیلوفر به جشنواره فیلم های خیلی کوتاه
چهار شنبه 1397/7/4 ساعت 12:39
راهیابی فیلم نیلوفر به جشنواره فیلم های خیلی کوتاه آمریکا جشنواره فیلم های خیلی کوتاه مختص فیلم های زیر 100 ثانیه در انواع متفاوت ژانری است. دوازدهمین دوره این جشنواره در تاریخ 27 اکتبر 2018 در بوستون برگزار میگردد. این رویداد سینمایی غیررقابتی و با هدف کشف دنیای دیگر مردم سراسر دنیا برگزار می گردد. این جشنواره در سال 2015 با همکاری جشنواره 100 ثانیه ای ایران و جشنواره 60 ثانیه ای پاکستان برگزار گردید. "نیلوفر" فیلم 60 ثانیه ای ساخته منصور میرشکاری است. در خلاصه این فیلم آمده است: نیلوفر ها فقط در مرداب بزرگ می شوند. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی هفت فیلم از ایران به جشنواره WRPN.TV Global Webisode Competition آمریکا
دوشنبه 1397/6/26 ساعت 15:45
راهیابی هفت فیلم از ایران به جشنواره WRPN.TV Global Webisode Competition آمریکا جشنواره WRPN.TV برای پنجمین سال متوالی در تاریخ 15 دسامبر برگزار میگردد. این جشنواره مختص فیلم های کوتاه با ژانرهای مختلف است و فیلم های انتخابی در بخش های مختلف باهم رقابت میکنند. در جشنواره امسال فیلمهای زیر از ایران حضور دارند - "مهرآباد جنوبی" ساخته امین اشرفی - "مریم" ساخته محمدرضا رضایی - مستند "موسی فرزند امامزاده" ساخته رضا گودرزی - فضیلت بسم الله" ساخته حسین ملکشاه - "یک روز بعد" ساخته احسان همتی - "اتاقی از مخمل قرمز" ساخته کامران دشتی - مستند "مردی که فسیل شد" ساخته حامد سعادت گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این آثار را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره بین المللی سلیمانیه عراق
دوشنبه 1397/6/19 ساعت 14:32
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره بین المللی سلیمانیه عراق جشنواره سلیمانیه سومین سال است که در ماه اکتبر در شهر سلیمانیه عراق برگزار می گردد. فیلم های ثبت نامی در این جشنواره در دو بخش بین الملل و سینمای کرد حضور دارند. فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد روایتگرزندگی ملحیه دختری است که قربانی تعصبات کور خانواده است و در آستانه ازدواج ناخواسته با پسر عموی خود طبق سنت خانواده قرار دارد، در همان زمان مخفیانه در نقش مهین دختری که قربانی عدم آگاهی خانواده است در فیلمی بازی می کند که با برخورد شدید خانواده خود روبرو شده که او را وارد مسیری متفاوت می کند. "مسئله مهین، مشکل ملیحه" پیش از این در جشنواره های زیر به نمایش درآمده است: جشنواره فیلم گالوی ایرلند جشنواره فیلم حیدر آباد هندوستان جشنواره فیلم بلند طرابلس لبنان جشنواره فیلم هنگ کنگ جشنواره مسلمانان کازان روسیه گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "ستاره ها" به جشنواره فیلم کودک CINEKID
شنبه 1397/6/18 ساعت 20:48
راهیابی فیلم "ستاره ها" به جشنواره فیلم کودک CINEKID جشنواره Cinekid بزرگترین جشنواره در حوزه فیلم کودکان است که هرساله در فصل پاییز در آمستردام برگزار می گردد. 32مین دوره این جشنواره از تاریخ 17 تا 26 اکتبر برگزار خواهد شد این جشنواره هرساله فیلم های با ژانرها و گونه های مختلف را پذیرش میکند و در کنار بخش های متنوعی که تدارک دیده، کودکان بسیار زیادی می توانند آثار برگزیده را تماشا کنند. ستاره ها ششمین اثر خانم عبدلی است و پیش از این نیز در جشنواره های فیلم کودک بنگلادش، فیلم کودک سانفرانسیسکو، جشنواره فیلم کودک هندوستان و نیز جشنواره فیلم کوتاه Marin County آمریکا حضور داشته است. این فیلم روایتگر زندگی دختربچه ای است که در خیابان گل می فروشد و با دختربچه دیگری که هر روز او را هنگام رفتن به مدرسه می بیند آشنا می شود. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی مستند "سلوک" به جشنواره فیلم های ایرانی سان فرانسیسکو
دوشنبه 1397/5/22 ساعت 17:8
راهیابی مستند "سلوک" به جشنواره فیلم های ایرانی سان فرانسیسکو یازدهمین جشنواره فیلم های ایرانی سان فرانسیسکو در تاریخ 22 و 23 سپتامبر 2018 برگزار می گردد. برای جشنواره امسال فیلمسازان زیادی از کشورهای مختلف ثبت نام کرده اند. "سلوک" اولین اثر مستند عباس پیرزاده است که در آن نگاهی گذرا به تاریخچه پیدایش و فلسفه وجودی ورزش روزخانه در ایران را می بینیم. این فیلم سعی دارد در کمترین زمان و با نگاهی تازه ، معجزترین اطلاعات را از زبان اهالی گود زورخانه ، برای علاقمندان به این ورزش در اختیار قرار دهد. روایت این فیلم براساس واقعیت است. گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم سینمایی "فصل شکار" به جشنواره فیلم های ایرانی سان فرانسیسکو
دوشنبه 1397/5/22 ساعت 16:56
راهیابی فیلم سینمایی "فصل شکار" به جشنواره فیلم های ایرانی سان فرانسیسکو یازدهمین جشنواره فیلم های ایرانی سان فرانسیسکو در تاریخ 22 و 23 سپتامبر 2018 برگزار می گردد. برای جشنواره امسال فیلمسازان زیادی از کشورهای مختلف ثبت نام کرده اند. فیلم فصل شکار دومین اثر بلند داریوش یاری و به تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد است که در بهار سال 97 تولید شده است. این فیلم روایت زندگی رعناست. رعنا نوازنده ساز قانون در شرف برگزاری کنسرتی در اروپاست. او باخبر میشود دخترش برای نجات پدرش به زادگاه رعنا رفته است. جایی که رعنا شانزده سال پیش درست در سن دخترش از آنجا فرار کرده است. رعنا کنسرت را رها میکند و بدنبال دخترش به زادگاهش می اید و ..... گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم وادی موران به جشنواره‌ی جشنواره فیلم کانال پاناما
جمعه 1397/5/19 ساعت 0:37
فیلم وادی موران اثرعیسی بابایی به جشنواره فیلم کانال پاناما راه یافت.