زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا
پنج شنبه 1397/2/27 ساعت 18:13
راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا جشنواره فیلم کوتاه Marin County ژانرهای انیمیشن، مستند، داستانی و تجربی را پذیرش می کند. همچنین این جشنواره دو بخش فیلم کودک/خانواده و نیز محیط زیست را نیز داراست. 48مین دور این جشنواره از تاریخ 30ژون تا 4 جولای در شهرستان مرین ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد. ستاره ها ششمین اثر خانم عبدلی است که در بخش کودک/ خانواده این جشنواره پذیرش شده است و پیش از این نیز در جشنواره های فیلم کودک بنگلادش، فیلم کودک سانفرانسیسکو و نیز جشنواره فیلم کودک هندوستان حضور داشته است. این فیلم روایتگر زندگی دختربچه ای است که در خیابان گل می فروشد و با دختربچه دیگری که هر روز او را هنگام رفتن به مدرسه می بیند آشنا می شود. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم گمشده در راه به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
سه شنبه 1397/2/25 ساعت 6:57
فیلم گمشده در راه اثرالیاس عسکرپور به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم امپراطوری اینکا
دوشنبه 1397/2/24 ساعت 4:34
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم امپراطوری اینکا راه یافت.
راهیبای فیلم قلب مهربان به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
شنبه 1397/2/23 ساعت 23:7
فیلم قلب مهربان اثرعیسی بابایی به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره Grecanica
چهار شنبه 1397/2/12 ساعت 18:25
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره Grecanica جشنواره گریکانیکا مختص فیلم های با موضوعات اجتماعی و انسانی است و فیلمهای مستند، انیمیشن و موزیک ویدئو را پذیرش می کند. اولین دوره این جشنواره در تاریخ 15 ماه می در کشور ایتالیا برگزار میشود. در خلاصه ابن اثر آمده است: نقاش آشفته و پریشان از دنیای بیرون پنجره رو به جهان بیرون می بندد. و در خلوت هنرمندانه اش داستانی را نقل می کند، داستان انسان و طبیعت و آثار زیانبار انسان بر طبیعت. نقل می کند صفحه به صفحه، قلم به قلم. درنگ می کند. او هم یک انسان است و می داند که جدا از جرگه نبوده. می داند که خو های نابودگر در اعماق وجودش پرسه می زنند. دیگر او یک راوی نیست اونماد انسان است و آثارش نماد طبیعت. این اثر پیش از این در جشنواره هایی از جمله فیلم چفالو، فیلم موبایلی آمریکا، جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، رومانی، هندوستان حضور داشته است. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم چتر خاکستری به جشنواره‌ی جشنواره سالانه آمریکا
سه شنبه 1397/2/11 ساعت 21:28
فیلم چتر خاکستری اثرمحمد پوستین دوز به جشنواره سالانه آمریکا راه یافت.
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم های خیلی کوتاه امریکا
دوشنبه 1397/2/3 ساعت 16:10
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به کارگردانی حسن علیزاده به جشنواره فیلم های خیلی کوتاه امریکا 21مین دوره جشنواره فیلم های خیلی کوتاه که مختص فیلم های زیر 3دقیقه است، در تاریخ 18 / 19 ماه می در شهر تگزاس ایالت هوستون در امریکا برگزار میگردد. مستند "دانشکده دختران" ساخته حسن علیزاده، یک مستند تجربی کوتاه است که وضعیت تحصیل دختران در دانشگاههای ایران را به تصویر می کشد. در این فیلم دانشجویان بصورت بی کلام وضعیت تحصیلی خود در دانشگاه را نشان می دهند. این مستند که ساخت سال 2018 است، در ماه می دومین نمایش خود را خواهد داشت. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
PANAH to screen in Festival of Migrant Film
شنبه 1397/1/26 ساعت 11:49
راهیابی فیلم سینمایی "پناه" به کارگردانی احمد بهرامی به جشنواره فیلم مهاجرت اسلوونی این جشنواره که مختص فیلم های با موضوع مهاجرت است، نهمین دور خود را از تاریخ 18 تا 21 ماه ژوئن در شهرهای مختلف کشور اسلوونی برگزار می کند. فیلم پناه که اولین فیلم احمد بهرامی است و تهیه کنندگی آن را ناهید عزیزی صدیق و احمد بهرامی به عهده داشته اند، روایت پسری جوان به نام پناه است که در یک روستای کوچک در دل کویر کمک حال خانواده و اهالی روستا است. او میان رفتن و ماندن مردد است… گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم کوتاه Kurzfilmtage Thalmässing
سه شنبه 1397/1/21 ساعت 16:3
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم کوتاه Kurzfilmtage Thalmässing بیست و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تالماسینگ در تاریخ 11 و 12 ماه می در شهر تالماسینگ آلمان برگزار می گردد. مستند "دانشکده دختران" ساخته حسن علیزاده، یک مستند تجربی کوتاه است که وضعیت تحصیل دختران در دانشگاههای ایران را به تصویر می کشد. در این فیلم دانشجویان بصورت بی کلام وضعیت تحصیلی خود در دانشگاه را نشان می دهند. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره فیلم کودک هندوستان
پنج شنبه 1397/1/2 ساعت 18:0
راهیابی فیلم "ماهی چشم آبی" به جشنواره فیلم کودک هندوستان دهمین جشنواره فیلم کودک هندوستان که مختص فیلم های با موضوع کودکان است، در تاریخ 5 تا 13 آوریل در شهر لاکنو_ هندوستان برگزار می گردد. فیلم کوتاه "ستاره ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی مریم عبدلی، روایتگر زندگی دختربچه ای است که در خیابان گل می فروشد با دختربچه دیگری که هر روز او را هنگام رفتن به مدرسه می بیند آشنا می شود. این فیلم پیش از این در جشنواره ی فیلم کودک بنگلادش زیر حضور داشته است. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.