زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیابی فیلم پرس به جشنواره‌ی فیلم مدلین
جمعه 1396/11/20 ساعت 20:23
فیلم پرس اثراحسان رضایی گوهرچقایی به جشنواره فیلم مدلین راه یافت.
راهیابی چهار فیلم از ایران به جشنواره "فیلمی برای صلح" ایتالیا
سه شنبه 1396/11/17 ساعت 14:3
راهیابی چهار فیلم از ایران به جشنواره فیلمی برای صلح این جشنواره مختص فیلم های با موضوع حقوق بشر است که دوازدهمین دور آن در تاریخ 8 مارس 2018 در دانشگاه اودینه در این شهر برگزار میگردد. "مهرآباد جنوبی" ساخته امین اشرفی روایت زندگی جواد است که در یک شب زمستانی سرد پس از مشاجره کوتاهی با پدرش در دوراهی ترک خانه یا ماندن به دنبال راهی است تا توجه خانواده اش را جلب کند. "یک نمایش" ساخته محمد ارسلان روایت پدری است که در حال شرح داستانی است که در راه مهدکودک دخترش اتفاق افتاده. "تولد" ساخته محمدرضا یکانی"ماجرای دختری 11 ساله است که در تدارک برگزاری یک جشن تولد است. "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست می دهد. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این آثار را به عهده دارند.
راهیابی فیلم كافه خيابان پياده رو به جشنواره‌ی فیلم مریدا
شنبه 1396/11/15 ساعت 0:4
فیلم كافه خيابان پياده رو اثر ميثم حسن زاده به جشنواره فیلم مریدا راه یافت.
راهیابی فیلم خاکسترنشین به جشنواره‌ی فیلم مریدا
شنبه 1396/11/15 ساعت 0:0
فیلم خاکسترنشین اثر احسان شادمانی به جشنواره فیلم مریدا راه یافت.
راهیابی فیلم آبسه به جشنواره‌ی فیلم مریدا
شنبه 1396/11/14 ساعت 23:46
فیلم آبسه اثر آرمین / علی طهماسبی / باطنی به جشنواره فیلم مریدا راه یافت.
راهیابی فیلم هوای پرواز به جشنواره‌ی فیلم مریدا
شنبه 1396/11/14 ساعت 23:13
فیلم هوای پرواز اثر محمدعلی سهیلی به جشنواره فیلم مریدا راه یافت.
راهیابی فیلم "دایره مرگ" به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
چهار شنبه 1396/11/4 ساعت 16:33
فیلم "دایره مرگ" اثر مهنوش شیخی به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم "دایره مرگ" به جشنواره‌ی جشنواره فیلم و عکس پنج قاره
چهار شنبه 1396/11/4 ساعت 16:5
فیلم دایره مرگ به جشنواره فیلم و عکس پنج قاره راه یافت.
راهیابی فیلم کوتاه درخواست ساخته سیامک احمدی به جشنواره ALEMLERE RAHMET SHORT FILM COMPETITION
سه شنبه 1396/11/3 ساعت 22:35
فیلم کوتاه "درخواست" ساخته سیامک ا حمدی به چهارمین جشنواره فیلم کوتاه ALEMLERE RAHMET SHORT FILM COMPETITION راه یافت. این جشنواره چهارمین سال است که در استانبول ترکیه برگزار میشود، موضوع امسال این جشنواره کلمات زیباترین است و در 18 فوریه 2018 در استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. "درخواست" داستانِ جهانِ دست هایی خواهشمند برای یافتن پاسخی نامشخص است. این فیلم پیش از این در جشنواره های زیر حضور داشته است: جشنواره فیلم صد ثانیه / ایران جشنواره فیلم تصویر سال / ایران جشنواره هنر بدون توقف/ آرژانتین جشنواره فیلم و عکس «پنج قاره »/ ونزوئلا جشنواره فیلم «مریدا»/ مکزیک جشنواره فیلم «روز کوتاه است»/ ونزوئلا گروه پخش دریچه سینما، مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنوراه فیلم موبایلی آمریکا
جمعه 1396/10/29 ساعت 12:27
موزیک ویدئوی "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره فیلم موبایلی آمریکا راه یافت. جشنوراه International Mobile Film Festival هفتمین سال برگزاری خود را در آوریل 2018 در سن دیگو آمریکا خواهد داشت. این جشنواره مختص فیلم هایی است که با موبایل فیلمبرداری شده اند. موزیک ویدئوی "طبیعت" ساخته ی فیلمساز جوان هادی مصطفایی است؛ نقاش آشفته و پریشان از دنیای بیرون پنجره رو به جهان بیرون می بندد. و در خلوت هنرمندانه اش داستانی را نقل می کند، داستان انسان و طبیعت و آثار زیانبار انسان بر طبیعت. نقل می کند صفحه به صفحه، قلم به قلم. درنگ می کند. او هم یک انسان است و می داند که جدا از جرگه نبوده. می داند که خو های نابودگر در اعماق وجودش پرسه می زنند. دیگر او یک راوی نیست اونماد انسان است و آثارش نماد طبیعت. این اثر در سال 96 برنده جایزه بهترین نماهنگ از جشنوراه فرهنگی وزارت بهداشت بوده است. گروه پخش دریچه سینما، مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.