زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟
شاعر فنلاندی که نخستین تجربه فیلمسازی‌اش را در دست ساخت دارد برای این فیلم برنده یک جایزه از بخش هفته منتقدان جشنواره فیلم کن شد.
شنبه 1398/2/29 ساعت 13:19
خانه سینما درباره حضور همزمان فاطمه معتمدآریا در هیات مدیره خانه سینما و شورای مرکزی انجمن بازیگران توضیحاتی را ارائه داد.
شنبه 1398/2/29 ساعت 13:16
مستند «قهرمان آخر» روز شنبه چهارم خرداد و در کشور کانادا در قالب برنامه شب سینمای مسعود کیمیایی به نمایش در می‌آید.
شنبه 1398/2/29 ساعت 13:14
رئیس انجمن سینماداران می‌گوید: افت فروش فیلم‌های سینمایی در اکران دوم نوروز که همزمان با ماه مبارک رمضان شده، کاملا مشهود است.
شنبه 1398/2/28 ساعت 11:25
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از همکاری انجمن علمی روانپزشکان ایران در درجه‌بندی سنی فیلم‌ها استقبال کرد.
شنبه 1398/2/28 ساعت 11:23
با برگزاری مجمع عمومی و انتخاب هیئت مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما که در تاریخ ۱۶ اردیبهشت در محل خانه سینما برگزار شد، هیئت مدیره جدید انجمن صنفی بازیگران سینما مشخص شدند.
شنبه 1398/2/28 ساعت 11:22
جان کارپنتر کارگردان فیلم ترسناک «هالووین» در مراسمی که برای تجلیل از وی در هفتاد و دومین جشنواره فیلم کن برگزار شد گفت: دارم روی چند برنامه تلویزیونی و چند ایده برای فیلم سینمایی کار می‌کنم.
شنبه 1398/2/28 ساعت 11:19
جدیدترین فیلم کِن لوچ کارگردان بریتانیایی با عنوان «ببخشید جا ماندی» در بخش رقابتی جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد.
شنبه 1398/2/28 ساعت 11:16
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" اثر هادی مصطفایی به جشنواره فیلم موبایلی iPhone آمریکا جشنواره فیلم موبایلی iPhone برای هشتمین سال متوالی در تاریخ 5 تا 13 اکتبر در بورلی هیلز برگزار می گردد. این جشنواره انواع فیلم های تولید شده با موبایل و انواع دستگاه های هوشمند را پذیرش می کند. موزیک ویدئو طبیعت اولین اثر فیلمساز جوان هادی مصطفایی است. در خلاصه این اثر آمده است: نقاش آشفته و پریشان از دنیای بیرون پنجره رو به جهان بیرون می بندد. و در خلوت هنرمندانه اش داستانی را نقل می کند، داستان انسان و طبیعت و آثار زیانبار انسان بر طبیعت. نقل می کند صفحه به صفحه، قلم به قلم. درنگ می کند. او هم یک انسان است و می داند که جدا از جرگه نبوده. می داند که خو های نابودگر در اعماق وجودش پرسه می زنند. دیگر او یک راوی نیست اونماد انسان است و آثارش نماد طبیعت. "طبیعت" پیش از این در 16 جشنواره زیر حضور داشته، در بخش های مختلف کاندیدا شده و جوایز متفاوتی را اخذ نموده است: Ayuryog film Festival San Mauro film festival Cefalù Film Festival NOVA film festival Ecozine film frstival Grecanica International 7-Film Festival Smaragdni Eco Film Festival Pakistan International Film Festival International Ecological Film Festival Slum Film Festival El Paso IMPACTFest film festival FIIN African Smartphone International Film Festival 12Month Film Festival Mobil Film Festival SDG in action Film Festival​​ Asia Peace Film Festival (International Open Film Festival (IOFF velcom Smartfilm گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش بین المللی این اثر را به عهده دارند.
جمعه 1398/2/27 ساعت 14:10
کارگردان‌های فیلم‌های اکران بهاریه ضمن بیان نکاتی درباره انتخاب داستان و روایت در این آثار، از لزوم تابوشکنی و طرح موضوعات متنوع‌تر در قالب فیلم کوتاه گفتند.
پنج شنبه 1398/2/26 ساعت 19:27