زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیبای فیلم کوری به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
پنج شنبه 1397/3/24 ساعت 4:2
فیلم کوری اثرحسین حبیبی به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم و عکس پنج قاره
جمعه 1397/3/11 ساعت 17:3
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم و عکس پنج قاره راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم مخروط جنوبی
دوشنبه 1397/2/31 ساعت 6:9
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم مخروط جنوبی راه یافت.
راهیابی فیلم "پرس" ساخته احسان رضایی و محسن رضایی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا
پنج شنبه 1397/2/27 ساعت 18:29
راهیابی فیلم "پرس" ساخته احسان رضایی و محسن رضایی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا جشنواره فیلم کوتاه Marin County ژانرهای انیمیشن، مستند، داستانی و تجربی را پذیرش می کند. همچنین این جشنواره دو بخش فیلم کودک/خانواده و نیز محیط زیست را نیز داراست. 48مین دور این جشنواره از تاریخ 30ژون تا 4 جولای در شهرستان مرین ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد. "پرس" اولین اثر آقایان رضایی است که در بخش فیلم کوتاه این جشنواره پذیرش شده است. این فیلم روایتگر هم سفرشدن 2 نفر با دو تفکر مختلف در دو لباس متفاوت است. داستان تقابل دو تفکر متضاد و مقابل هم است. داستان 3 موضوع مهم که از روز اول تاریخ بشریت مورد بحث فلاسفه بوده است. داستان رویا , شانس و مرگ. قصه جنگ. رویا ,شانس و مرگ سه مساله مهم برای جنگاوران است.رویای به خانه برگشتن , شانس زنده ماندن و مرگ که سایه آن همیشه با جنگاوران است. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا
پنج شنبه 1397/2/27 ساعت 18:13
راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره Marin County International Festival of Short Film & Video امریکا جشنواره فیلم کوتاه Marin County ژانرهای انیمیشن، مستند، داستانی و تجربی را پذیرش می کند. همچنین این جشنواره دو بخش فیلم کودک/خانواده و نیز محیط زیست را نیز داراست. 48مین دور این جشنواره از تاریخ 30ژون تا 4 جولای در شهرستان مرین ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد. ستاره ها ششمین اثر خانم عبدلی است که در بخش کودک/ خانواده این جشنواره پذیرش شده است و پیش از این نیز در جشنواره های فیلم کودک بنگلادش، فیلم کودک سانفرانسیسکو و نیز جشنواره فیلم کودک هندوستان حضور داشته است. این فیلم روایتگر زندگی دختربچه ای است که در خیابان گل می فروشد و با دختربچه دیگری که هر روز او را هنگام رفتن به مدرسه می بیند آشنا می شود. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم گمشده در راه به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
سه شنبه 1397/2/25 ساعت 6:57
فیلم گمشده در راه اثرالیاس عسکرپور به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیبای فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای به جشنواره‌ی جشنواره فیلم امپراطوری اینکا
دوشنبه 1397/2/24 ساعت 4:34
فیلم افسانۀ عقاب دندان نقره ای اثررسول سلیمیان به جشنواره فیلم امپراطوری اینکا راه یافت.
راهیبای فیلم قلب مهربان به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
شنبه 1397/2/23 ساعت 23:7
فیلم قلب مهربان اثرعیسی بابایی به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره Grecanica
چهار شنبه 1397/2/12 ساعت 18:25
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره Grecanica جشنواره گریکانیکا مختص فیلم های با موضوعات اجتماعی و انسانی است و فیلمهای مستند، انیمیشن و موزیک ویدئو را پذیرش می کند. اولین دوره این جشنواره در تاریخ 15 ماه می در کشور ایتالیا برگزار میشود. در خلاصه ابن اثر آمده است: نقاش آشفته و پریشان از دنیای بیرون پنجره رو به جهان بیرون می بندد. و در خلوت هنرمندانه اش داستانی را نقل می کند، داستان انسان و طبیعت و آثار زیانبار انسان بر طبیعت. نقل می کند صفحه به صفحه، قلم به قلم. درنگ می کند. او هم یک انسان است و می داند که جدا از جرگه نبوده. می داند که خو های نابودگر در اعماق وجودش پرسه می زنند. دیگر او یک راوی نیست اونماد انسان است و آثارش نماد طبیعت. این اثر پیش از این در جشنواره هایی از جمله فیلم چفالو، فیلم موبایلی آمریکا، جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، رومانی، هندوستان حضور داشته است. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم چتر خاکستری به جشنواره‌ی جشنواره سالانه آمریکا
سه شنبه 1397/2/11 ساعت 21:28
فیلم چتر خاکستری اثرمحمد پوستین دوز به جشنواره سالانه آمریکا راه یافت.