زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

اخبار

راهیبای فیلم قلب مهربان به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب
شنبه 1397/2/23 ساعت 23:7
فیلم قلب مهربان اثرعیسی بابایی به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت.
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره Grecanica
چهار شنبه 1397/2/12 ساعت 18:25
راهیابی موزیک ویدئو "طبیعت" ساخته هادی مصطفایی به جشنواره Grecanica جشنواره گریکانیکا مختص فیلم های با موضوعات اجتماعی و انسانی است و فیلمهای مستند، انیمیشن و موزیک ویدئو را پذیرش می کند. اولین دوره این جشنواره در تاریخ 15 ماه می در کشور ایتالیا برگزار میشود. در خلاصه ابن اثر آمده است: نقاش آشفته و پریشان از دنیای بیرون پنجره رو به جهان بیرون می بندد. و در خلوت هنرمندانه اش داستانی را نقل می کند، داستان انسان و طبیعت و آثار زیانبار انسان بر طبیعت. نقل می کند صفحه به صفحه، قلم به قلم. درنگ می کند. او هم یک انسان است و می داند که جدا از جرگه نبوده. می داند که خو های نابودگر در اعماق وجودش پرسه می زنند. دیگر او یک راوی نیست اونماد انسان است و آثارش نماد طبیعت. این اثر پیش از این در جشنواره هایی از جمله فیلم چفالو، فیلم موبایلی آمریکا، جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، رومانی، هندوستان حضور داشته است. گروه پخش دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم چتر خاکستری به جشنواره‌ی جشنواره سالانه آمریکا
سه شنبه 1397/2/11 ساعت 21:28
فیلم چتر خاکستری اثرمحمد پوستین دوز به جشنواره سالانه آمریکا راه یافت.
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم های خیلی کوتاه امریکا
دوشنبه 1397/2/3 ساعت 16:10
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به کارگردانی حسن علیزاده به جشنواره فیلم های خیلی کوتاه امریکا 21مین دوره جشنواره فیلم های خیلی کوتاه که مختص فیلم های زیر 3دقیقه است، در تاریخ 18 / 19 ماه می در شهر تگزاس ایالت هوستون در امریکا برگزار میگردد. مستند "دانشکده دختران" ساخته حسن علیزاده، یک مستند تجربی کوتاه است که وضعیت تحصیل دختران در دانشگاههای ایران را به تصویر می کشد. در این فیلم دانشجویان بصورت بی کلام وضعیت تحصیلی خود در دانشگاه را نشان می دهند. این مستند که ساخت سال 2018 است، در ماه می دومین نمایش خود را خواهد داشت. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
PANAH to screen in Festival of Migrant Film
شنبه 1397/1/26 ساعت 11:49
راهیابی فیلم سینمایی "پناه" به کارگردانی احمد بهرامی به جشنواره فیلم مهاجرت اسلوونی این جشنواره که مختص فیلم های با موضوع مهاجرت است، نهمین دور خود را از تاریخ 18 تا 21 ماه ژوئن در شهرهای مختلف کشور اسلوونی برگزار می کند. فیلم پناه که اولین فیلم احمد بهرامی است و تهیه کنندگی آن را ناهید عزیزی صدیق و احمد بهرامی به عهده داشته اند، روایت پسری جوان به نام پناه است که در یک روستای کوچک در دل کویر کمک حال خانواده و اهالی روستا است. او میان رفتن و ماندن مردد است… گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم کوتاه Kurzfilmtage Thalmässing
سه شنبه 1397/1/21 ساعت 16:3
راهیابی مستند "دانشکده دختران" به جشنواره فیلم کوتاه Kurzfilmtage Thalmässing بیست و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تالماسینگ در تاریخ 11 و 12 ماه می در شهر تالماسینگ آلمان برگزار می گردد. مستند "دانشکده دختران" ساخته حسن علیزاده، یک مستند تجربی کوتاه است که وضعیت تحصیل دختران در دانشگاههای ایران را به تصویر می کشد. در این فیلم دانشجویان بصورت بی کلام وضعیت تحصیلی خود در دانشگاه را نشان می دهند. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره فیلم کودک هندوستان
پنج شنبه 1397/1/2 ساعت 18:0
راهیابی فیلم "ماهی چشم آبی" به جشنواره فیلم کودک هندوستان دهمین جشنواره فیلم کودک هندوستان که مختص فیلم های با موضوع کودکان است، در تاریخ 5 تا 13 آوریل در شهر لاکنو_ هندوستان برگزار می گردد. فیلم کوتاه "ستاره ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی مریم عبدلی، روایتگر زندگی دختربچه ای است که در خیابان گل می فروشد با دختربچه دیگری که هر روز او را هنگام رفتن به مدرسه می بیند آشنا می شود. این فیلم پیش از این در جشنواره ی فیلم کودک بنگلادش زیر حضور داشته است. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "ماهی چشم آبی" به جشنواره فیلم کودک هندوستان
پنج شنبه 1397/1/2 ساعت 15:13
راهیابی فیلم "ماهی چشم آبی" به جشنواره فیلم کودک هندوستان دهمین جشنواره فیلم کودک هندوستان که مختص فیلم های با موضوع کودکان است، در تاریخ 5 تا 13 آوریل در شهر لاکنو_ هندوستان برگزار می گردد. فیلم کوتاه "ماهی چشم آبی" به تهیه کنندگی و کارگردانی عیسی بابایی، روایتگر بخشی از زندگی حسین آقاست که هر سال طبق آداب و رسوم قبلی شان ماهی سر سفره هفت سین سال جدید را از رودخانه محل صید می کرد، این بار در حین رفتن به رودخانه با موتورسیکلت تصادف می کند که رضا و لیلی (بچه ها) مسیر قصه را تغییر می دهند، و... این فیلم پیش از این در جشنواره های زیر حضور داشته است: فیلم کودک کازان روسیه (برنده‌ی جایزه‌ی بهترین تصویر برداری) عکس و فیلم 5 قاره ونزوئلا) جشنواره کانال پاناما کلمبیا ) جشنواره فیلم صلح بولیوی آکادمی فیلم و هنر جنوب کشور شیلی گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم طرابلس
سه شنبه 1396/12/29 ساعت 17:55
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم طرابلس این جشنواره که از جشنواره های مهم کشور لبنان است، در تاریخ 19 تا 26 آوریل در شهر طرابلس لبنان برگزار می گردد. فیلم بلند "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد، روایتگرزندگی ملحیه دختری است که قربانی تعصبات کور خانواده است و در آستانه ازدواج ناخواسته با پسر عموی خود طبق سنت خانواده قرار دارد، در همان زمان مخفیانه در نقش مهین دختری که قربانی عدم آگاهی خانواده است در فیلمی بازی می کند که با برخورد شدید خانواده خود روبرو شده که او را وارد مسیری متفاوت می کند. این فیلم پیش از این در جشنواره فیلم حیدرآباد به نمایش درآمده است. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
کسب عنوان ویژه فیلمی برای حقوق بشر و حق صلح
شنبه 1396/12/19 ساعت 19:46
انتخاب فیلم "اچ مثبت" در جشنواره فیلمی برای صلح کشور ایتالیا از فیلم های ثبت نام شده از کشور ایران، فیلم "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی موفق به کسب عنوان ویژه فیلمی که به مسائل مهم مربوط به حقوق بشر و حق صلح اشاره دارد، شد. "اچ مثبت" روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست می دهد. این جشنواره مختص فیلم های با موضوع حقوق بشر است که دوازدهمین دوره آن در تاریخ 8 مارس 2018 در دانشگاه اودینه در این شهر برگزار شد. گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.