زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

اخبار

راهیابی فیلم "ستاره ها" ساخته مریم عبدلی به جشنواره فیلم کودک هندوستان
پنج شنبه 1397/1/2 ساعت 18:0
راهیابی فیلم "ماهی چشم آبی" به جشنواره فیلم کودک هندوستان دهمین جشنواره فیلم کودک هندوستان که مختص فیلم های با موضوع کودکان است، در تاریخ 5 تا 13 آوریل در شهر لاکنو_ هندوستان برگزار می گردد. فیلم کوتاه "ستاره ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی مریم عبدلی، روایتگر زندگی دختربچه ای است که در خیابان گل می فروشد با دختربچه دیگری که هر روز او را هنگام رفتن به مدرسه می بیند آشنا می شود. این فیلم پیش از این در جشنواره ی فیلم کودک بنگلادش زیر حضور داشته است. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "ماهی چشم آبی" به جشنواره فیلم کودک هندوستان
پنج شنبه 1397/1/2 ساعت 15:13
راهیابی فیلم "ماهی چشم آبی" به جشنواره فیلم کودک هندوستان دهمین جشنواره فیلم کودک هندوستان که مختص فیلم های با موضوع کودکان است، در تاریخ 5 تا 13 آوریل در شهر لاکنو_ هندوستان برگزار می گردد. فیلم کوتاه "ماهی چشم آبی" به تهیه کنندگی و کارگردانی عیسی بابایی، روایتگر بخشی از زندگی حسین آقاست که هر سال طبق آداب و رسوم قبلی شان ماهی سر سفره هفت سین سال جدید را از رودخانه محل صید می کرد، این بار در حین رفتن به رودخانه با موتورسیکلت تصادف می کند که رضا و لیلی (بچه ها) مسیر قصه را تغییر می دهند، و... این فیلم پیش از این در جشنواره های زیر حضور داشته است: فیلم کودک کازان روسیه (برنده‌ی جایزه‌ی بهترین تصویر برداری) عکس و فیلم 5 قاره ونزوئلا) جشنواره کانال پاناما کلمبیا ) جشنواره فیلم صلح بولیوی آکادمی فیلم و هنر جنوب کشور شیلی گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم طرابلس
سه شنبه 1396/12/29 ساعت 17:55
راهیابی فیلم "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به جشنواره فیلم طرابلس این جشنواره که از جشنواره های مهم کشور لبنان است، در تاریخ 19 تا 26 آوریل در شهر طرابلس لبنان برگزار می گردد. فیلم بلند "مسئله مهین، مشکل ملیحه" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد، روایتگرزندگی ملحیه دختری است که قربانی تعصبات کور خانواده است و در آستانه ازدواج ناخواسته با پسر عموی خود طبق سنت خانواده قرار دارد، در همان زمان مخفیانه در نقش مهین دختری که قربانی عدم آگاهی خانواده است در فیلمی بازی می کند که با برخورد شدید خانواده خود روبرو شده که او را وارد مسیری متفاوت می کند. این فیلم پیش از این در جشنواره فیلم حیدرآباد به نمایش درآمده است. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
کسب عنوان ویژه فیلمی برای حقوق بشر و حق صلح
شنبه 1396/12/19 ساعت 19:46
انتخاب فیلم "اچ مثبت" در جشنواره فیلمی برای صلح کشور ایتالیا از فیلم های ثبت نام شده از کشور ایران، فیلم "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی موفق به کسب عنوان ویژه فیلمی که به مسائل مهم مربوط به حقوق بشر و حق صلح اشاره دارد، شد. "اچ مثبت" روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست می دهد. این جشنواره مختص فیلم های با موضوع حقوق بشر است که دوازدهمین دوره آن در تاریخ 8 مارس 2018 در دانشگاه اودینه در این شهر برگزار شد. گروه پخش بین المللی دریچه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیبای فیلم برشی از کیک به جشنواره‌ی جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور
شنبه 1396/12/19 ساعت 3:34
فیلم برشی از کیک اثرامید مهدوی به جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور راه یافت.
راهیبای فیلم پرس به جشنواره‌ی جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور
شنبه 1396/12/19 ساعت 3:18
فیلم پرس اثراحسان رضایی گوهرچقایی به جشنواره جهانی فیلم مستقل اکوادور راه یافت.
راهیبای فیلم جاي خالي حضور به جشنواره‌ی جشنواره فیلم‌های بلند و کوتاه سانتیاگو فلاکوس
شنبه 1396/12/13 ساعت 23:9
فیلم جاي خالي حضور اثرميثم حسن زاده به جشنواره فیلم‌های بلند و کوتاه سانتیاگو فلاکوس راه یافت.
راهیبای فیلم هوای پرواز به جشنواره‌ی جشنواره فیلم لانوس
چهار شنبه 1396/12/9 ساعت 23:27
فیلم هوای پرواز اثرمحمدعلی سهیلی به جشنواره فیلم لانوس راه یافت.
راهیابی فیلم اچ مثبت به جشنواره بین المللی روزهای مستقل آلمان
سه شنبه 1396/11/24 ساعت 14:38
راهیابی فیلم کوتاه "اچ مثبت" به 20مین جشنواره روزهای مستقل آلمان این جشنواره که از مهمترین جشنواره های فیلم مستقل اروپا و تأیید شده از سوی IMDB است در تاریخ 18 تا 22 آوریل در شهر کالسروهه آلمان برگزار می گردد. فیلم کوتاه "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست میدهد. این فیلم همچنین در ماه مارس در جشنواره فیلمی برای صلح کشور ایتالیا نیز حضور خواهد داشت. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.
راهیابی فیلم اچ مثبت به جشنواره فیلمی برای صلح
سه شنبه 1396/11/24 ساعت 13:38
حضور فیلم کوتاه "اچ مثبت" ساخته محمدرضا رضایی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلمی برای صلح .اچ مثبت" روایتگر زندگی دختری است که صورت و زیبایش را در مواجهه با یک پدیده شوم اجتماعی (اسید پاشی) از دست میدهد" این جشنواره مختص فیلم های با موضوع حقوق بشر است که دوازدهمین دوره آن در تاریخ 8 مارس 2018 در دانشگاه اودینه در این شهر برگزار میگردد. گروه پخش بین المللی دریجه سینما مسئولیت پخش این اثر را به عهده دارند.