زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

جشنواره های ورودی اسکار - آمریکا

انیمیشن کوتاه  
کوتاه داستانی  
مستند کوتاه  
انواع اثر مورد پذیرش فیلم

دستیابی به جایزه آکادمی اسکار یکی از آرزوهای هر فیلمساز است. این جایزه علاوه بر اعتبار و ارزش مالی بسیار بالای خود، باعث شکل دهی آینده ای بسیار روشن برای فیلمساز می شود.

مدیریت گروه پخش بین الملل Cineport برای اولین بار در ایران جهت معرفی فیلم های بلند داستانی، انیمیشن و مستند به جایزه آکادمی مورد تایید این آکادمی قرار گرفته و می تواند با رعایت برخی شرایط نمایندگانی را از ایران به این آکادمی معرفی کند. اگر فیلم بلندتان را می خواهید در این جشنواره ببینید می توانید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در این خصوص وارد مشورت بشوید.

آکادمی اسکار برای فیلم های کوتاه و مستند نیز برنامه ریزی خاصی دارد، به این صورت که فیلم باید در یکی از جشنواره های مورد تایید آکادمی اسکار جایزه کسب کند تا بتواند نامزد دریافت جایزه اسکار شود.

انتخاب و ارسال به این جشنواره ها کاری بسیار تخصصی است. لذا گروه مشاورین پخش بین الملل Cineport برای حمایت بیشتر از فیلمسازان مستقل و همچنین با توجه به تجریبیات موفق گذشته برای دوره 2018 نیز در کنار شما خواهد بود.

جشنواره های مورد تایید آکادمی اسکار در تمامی طول سال و در کشورهای مختلفی برگزار می شوند، هرکدام مقررات خاصی دارند و برخی هزینه های ورودی را طلب می کنند.

ما در گروه بعد از تماشای فیلم شما، برای ارسال آن در 6 ماه آینده به این جشنواره ها برنامه ریزی خواهیم کرد و به تناسب ان به حدود 10 جشنواره ارسال خواهیم کرد. این تعداد با توجه به مشخصات و محتوای فیلم شما، متفاوت خواهد که در پایان هر سه ماه به شما گزارش داده خواهد شد.

هزینه ی دریافتی شامل موارد زیر خواهد بود:

- هزینه های ورودی جشنواره ها

- هزینه های ثبت نام

- هزینه مشاوره
 

ثبت نام در این بسته به هیچ وجه ضمانت پذیرش شما در جشنواره ها را نمی دهند و امکان پذیرش در هیچ کدام را ضمانت نمی دهد. اما با برنامه ریزی و پی گیری و انتخاب مناسب، شانس را افزایش می دهد  

نمایش بیشتر