زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

بسته ویژه ارسال فیلم به جشنواره - همه

انیمیشن بلند  
انیمیشن کوتاه  
بلند داستانی  
دانشجویی  
کوتاه داستانی  
مستند بلند  
مستند کوتاه  
موزیک ویدیو  
سایر  
انواع اثر مورد پذیرش فیلم، فیلم‌نامه، تصویر

این حق مسلم هر کارگردانی است که بخواهد حرف خودش و فیلمش را جهانی کند. معمولا وقتی آگاهی کافی از روند به نتیجه رساندن یک اثر وجود نداشته باشد راه برای استفاده منفی از این عدم آگاهی به وجود می‌آید که متاسفانه شاهد آن هستیم عده ای بدون شناخت کافی ادعای پخش بین المللی فیلم می کنند که باعث فرصت سوزی و هزینه ی زیاد می شود. هر جشنواره‌ای مقررات و هدفی برای برگزاری دارد و فیلم‌هایی را انتخاب می‌کند که مطابق با اهدافش باشد. وظیفه پخش‌کننده محدود به ارسال فیلم به جشنواره‌ها و ثبت نام نیست. پخش‌کننده حامی و پشتیبان فیلم است. پخش کننده با توجه به تجربه‌ای که دارد و با شناخت و درک درست از فیلم می‌تواند تشخیص بدهد که هر فیلمی برای چه فستیوالی مناسب است.

کارگردان‌ها و تهیه کننده‌ها دو دسته هستند آنهایی که معتقد به کار تیمی هستند و می‌دانند هر کاری را باید به کاردان سپرد که عموما موفق هم هستند و نتیجه درستی می‌گیرند و یک دسته هم آنهایی که هنوز نمی‌دانند یک دست صدا ندارد و همه کار را خودشان انجام می‌دهند. . همانطور که می دانید این سامانه اولین و تنها پلت فرم مورد تایید و مورد استفاده صدها جشنواره ی بین المللی است که این خود دلیلی است بر صحت و بازدهی بالای مجموعه Cineport. هم اکنون ما بیش از پیش می خواهیم در کنار شما باشیم. هم اکنون هنرمندان به صورت رایگان با ثبت اثر در سامانه هوشمند دریچه سینما از خدمات زیر برخودار هستند:

1- ایجاد پروفایل برای اثر به دو زبان

2- ثبت نام بدون کارمزد در جشنواره ها

3- اطلاع از فراخوان های رسمی جشنواره ها

4- مشاوره و پشتیبانی

5- ایجاد صفحه اختصاصی به دو زبان برای هر اثر

 

بر همین اساس و بنا به درخواست مکرر هنرمندان، بسته حمایتی از فیلم های مستقل زیر نظر گروه پخش Cineport را در سایت قرار داده است. 

شما با خرید این بسته خدمات زیر را به مدت 6 ماه دریافت خواهید نمود:

1- بررسی فیلم و معرفی نقاط قوت

2- اعلام نواقص ثبت نامی 

3- راهنمایی برای رفع نواقص

4- شناسایی و ارسال به 30 الی  35 جشنواره متناسب با فیلم (فیلمسازان فیلم کوتاه در صورت تمایل به شرکت تنها در 15 جشنواره، هنگام ثبت نام گزینه ی "سایر" را انتخاب کنید)

5- ایجاد امکان فروش فیلم در بازارهای جهانی

6- ایجاد اولویت در پشتیبانی 

۷- خبررسانی و انتشار خبر در شبکه های اجتماعی در صورت موفقیت
 

همچنین قوانین ارسال فیلمنامه بصورت زیر می باشد:

در مورد فیلمنامه، اثر شما توسط ما به بیش از ۲۵۰۰ تهیه کننده‌ی هالیوودی معرفی خواهد شد تا در صورت تمایل استودیوها پروژه خریداری و تولید شود.
همچنین برای گرفتن بودجه تولید فیلم، فیلمنامه شما به 7 مسابقه‌ ویژه تامین بودجه تولید و حداکثر 8 جشنواره به انتخاب گروه، ارسال خواهد شد. گزارش ها در بازه‌ های مشخص از طرف گروه ارایه خواهند شد.

هم اکنون ثبت نام کنید و جهت مشاوره بیشتر با شماره ی 09303420616 تماس بگیرید.

 

نمایش بیشتر