زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

Scario جشنواره فیلم کوتاه - ایتالیا

انیمیشن کوتاه  
کوتاه داستانی  
انواع اثر مورد پذیرش فیلم

شهر San Giovanni A Piro - کسر Scario در همکاری با انجمن فرهنگی Il Varco با افتخار می گوید که رویداد جدیدی را که در طول جشن های سالانه پاییز سال 2019، یکی از بزرگترین رویدادهای منطقه ، شامل شهرهای بسکو، اسکاروی و سان جیووانی پیرو با مجموعه ای از کنسرت، نمایشگاه و رویدادهای هنری است.

سال گذشته ما افتخار داشتن خواننده و ترانه گرای ایتالیایی Francesco De Gregori در بندر Scario را داشتیم، با جمعیتی حدود 20،000 برای شرکت در این رویداد. ما نینا زیلی و لوکا بارباروسا و بسیاری از رویدادهای دیگر داشتیم. در این سال ما قصد داریم این رویداد را با دو شب سینما در میدان اصلی Scario در مقابل بندر زیبا ما گسترش دهیم. نمایش ها در هوای آزاد برگزار می شود، با حضور همه شهر.

دو روز سینما با بهترین شورتهای دریافت شده از طریق این تماس برای ورودی هایی که ما از سراسر جهان انتخاب می کنیم، به لطف همکاری با کارکنان از انجمن فرهنگی ایل وارکو، که در حال حاضر یکی از مهمترین جشنواره های هند را در ایتالیا، "Il Varco - جشنواره بین المللی فیلم کوتاه".

 

دو روز سینما با بهترین شورتهای دریافت شده از طریق این تماس برای ورودی هایی که ما از سراسر جهان انتخاب می کنیم، به لطف همکاری با کارکنان از انجمن فرهنگی ایل وارکو، که در حال حاضر یکی از مهمترین جشنواره های هند را در ایتالیا، "Il Varco - جشنواره بین المللی فیلم کوتاه".

شهر اسکاروی معروف به کیفیت آب های آن و موقعیت آن در خلیج Policastro است. بسیاری از گردشگران از سراسر جهان در تعطیلات خود برای لذت بردن از سواحل زیبای حک شده در سنگ، تنها از طریق خدمات قایق در دسترس هستند. آب شفاف و شفاف مثل یک بهشت ​​گرمسیری است.

برای تجربه دریا، سینما، هنر و فرهنگ، به ما بپیوندید.

قوانین

ما نیاز به چسبیدن به قوانین بسیار ساده:

- تم رایگان، سبک و سبک؛

- حداکثر مدت 45 دقیقه، تولید پس از 2014/1/1؛

- آخرین مهلت برای ارسال، 15/07/2019 است؛

- آثاری که در ایتالیا نیستند باید دارای زیرنویس انگلیسی یا ایتالیایی باشند.

- نویسنده باید اعلام کند که تمام حقوق فیلم را در اختیار دارد.

- قضاوت هیئت منصفه غیرقابل پذیرش است؛


جوایز

به تمام شورت های ارسال شده

- بیش از 20 دلار در کدهای تخفیف از جشنواره های شریک ما. شما 50٪ فسخ را دریافت خواهید کرد برای ارائه به Il Varco - جشنواره بین المللی فیلم کوتاه، روزهای کوتاه، جوایز فیلم Prisma Rome Film، جشنواره فیلم Desenzano و جشنواره فیلم Pollino. این به این معنی است که این تسلیم نه تنها عملا آزاد است، بلکه یک مزیت همه جانبه است.

 

به تمام شورت های انتخاب شده

- دعوت به شرکت در نمایش ها و شانس بردن یکی از جوایز. علاوه بر این، پروژه های انتخاب شده برای حضور در هیئت مدیره Il Varco - جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دعوت می شود، که به بیش از 30 کارگردان برنده جایزه از سراسر جهان اعطا شده است، از جمله مدیران اسکار کوتاه.

 

AWARDS

- Best International Short of 2019

- Best Italian Short of 2019

- Best Campania Short of 2019

- Best Director

- Best Screenwriter

- Best Cinematographer

- Best Editing

- Best Original Score

نمایش بیشتر