زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

جشنواره منطقه - هند

انیمیشن بلند  
انیمیشن کوتاه  
بازار فیلم  
بلند داستانی  
تجربی  
کوتاه داستانی  
مستقل  
مستند بلند  
مستند کوتاه  
انواع اثر مورد پذیرش فیلم، فیلم‌نامه

, Korea, introduces the world's largest and the first international digital festival to celebrate visual arts. We are here to showcase new art, new genres, new innovations, and exceptional stories. It's all about us, people, and the world or beyond. Korea Film Festival is now a zero-level initiative, a company not for international benefit for the great art and artwork around the world.

We are loyal to several artistic forms of cinematic value. Our goal is to introduce and develop an exceptional and powerful independent artist industry. We know and believe visual art is the only medium to transform the thinking process and produce a new profile in the world scenario.

Therefore, we are very excited to launch OU event for the first time around the world. Please follow the link and turn on the notifications for your downloads with all our upcoming news and initiatives.

 

Section and awards

* هنرمندان برنده واجد شرایط برای شرکت در 'Z // G2، ابتکار توسط ZERO مدرک، که در آن / فیلم کوتاه او / پروژه خود ممکن است برای برنامه توزیع بین المللی شارت خواهد بود. در حالی که در مواجهه با آن، اگر هنرمند می خواهد به یک فیلم / کار یک پروژه در هند پس از آن ما را به راهنمایی رایگان ارائه و کمک به ایجاد پروژه موفق. جدای از همه این پیامدها، آثار واجد شرایط برای کمک های ویژه در مورد آن را هر بال از ساخت و تحت عنوان 'PRESENTER LAB، ابتکار صفر درجه هنر خواهد بود.

همراه با این جوایز، 'ذکر ویژه، گواهینامه ها باید به آثار قابل تشخیص در رقابت ارائه شده و مجاز به در هر شکل از استفاده در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

* جایزه کره: بهترین فیلم از جشنواره

* جایزه انتخاب منتقد: بهترین فیلم

* بهترین ویژگی

* بهترین کوتاه

* بهترین فیلم مستند

* بهترین انیمیشن

* بهترین تجربی

* بهترین تلویزیون - سری

* بهترین سری وب

* بهترین رسانه های جدید و نوآوری

* بهترین فیلمنامه

* بهترین فیلم ها موسیقی

* بهترین تبلیغات و یا تبلیغات

* بهترین آگاهی های اجتماعی

* بهترین پیام های شخصی و یا عبارات

* بهترین بازیگر نقش اول مرد مرد

* بهترین بازیگر نقش اول مرد زن

* بهترین تصویر

* بهترین مونتاژ

* بهترین صدا

* بهترین کارگردانی هنری

* بهترین طراحی صحنه و لباس

* جایزه تابشی: بهترین سهم در سینما

* گواهینامه ذکر ویژه: انتخاب پنل

* جایزه Swansong افتخاری: جایزه یک عمر دستاورد برای سهم دستیابی به موفقیت به هنرهای تجسمی

 

 

برای اهداف پیش نمایش، ما فقط می توانید مشاهده فیلم خود را بر روی آنلاین از طریق یک لینک خارجی به وب سایت های مانند یوتیوب و Vimeo همچنین ما می توانیم شما برای دانلود درخواست فیلم بپرسید، و با مهربانی گزینه قراردادن باز را که ویدئو موجود است به تماشای در filmfreeway .

رقابت با مهربانی می پرسد که هر جایزه در مواد تبلیغاتی طرحها به ذکر است، با وجود آن که مورد نیاز نمی باشد.

بیش از یک فرم ممکن است مشاهده کنید. هر پروژه باید به طور جداگانه با خود فرم شرکت در مسابقه آن ارائه شود.

عناوین تولید شده در زبان های غیر از زبان انگلیسی باید خوانا زیرنویس انگلیسی داشته باشند.

جشنواره کره :: شرایط و ضوابط نکات:

توجه داشته باشید که SPHERE جشنواره باید در نظر گرفته مترادف با ZDA. این رویداد یک رقابت با بسیاری از قطعات آن است. این قطعات شامل هر دو حوادث قبل از غربالگری مکرر، و در رقابت سالانه با جوایز ملموس و گواهی انتخاب برای که شما در حال رقابت و با ارائه کار خود را، شما اجازه می دهد ما پروژه خود را برای استفاده در هر یک از استفاده.

*** لطفا توجه داشته باشید که با ارسال به رقابت ما، شما موافقت خود را به ما اجازه استفاده از تمام / هر بخش فیلم / پروژه های خود را برای هر بخشی از فیلم / پروژه برای هر نوع استفاده تجاری و غیر تجاری توسط ما و یا می شود نگرانی خواهر ما، سازمان ها یا نهادها، و همچنین برای تبلیغات و ترویج خود را در سراسر رسانه های اجتماعی ما. ما این حقوق را حفظ از لحظه ای فیلم / پروژه خود را به رقابت با شما ارسال و در آینده دیگر شما مجاز به برداشت کار خود را از ما.

با وجود آزادی ما را به استفاده از فیلم های خود را / پروژه برای غربالگری و تبلیغات خود ما، ما به هیچ وجه می خواهم به این معنا که ما به نوعی از مالکیت فیلم / پروژه شما. هر آنچه که شما انتخاب می کنید برای انجام با فیلم خارج از مسابقه است که هنوز هم تنها تا به شما، چرا که ما فیلم خود را خود را ندارد ذاتا از طریق تسلیم.

هر جنبه ای از رقابت منوط به تغییر در اختیار قدرت ZDA.

ضوابط و شرایط برای هنرمندان مستقل ارسال به SPHERE جشنواره:

1. من، نماینده فیلم / پروژه در حال ارسال، تأیید و موافقت عنوان در ارتباط با فیلم ها / پروژه برای در نظر گرفتن حوزه جشنواره با صفر درجه هنر ارسال زیر .:

2. من بدین وسیله نماینده و حکم به صورتی که یک من مجاز، از طرف خود و به نمایندگی از تمام افراد و یا اشخاص که هر گونه حقوق مالکیت در / پروژه فیلم دیگر، به نمایشگاه این فیلم / پروژه در رقابت، (ب) این نمایشگاه خواهد هیچ قانون و یا هر گونه حق یا رضایت هر شخص یا نهاد و (ج) فیلم / پروژه منوط به شکایت های قانونی نیست و نه آن توسط هر دادخواهی تهدید نقض نمی کند.

3. من بیشتر نماینده و حکم که، به من اطلاع دارم، این نمایشگاه از / پروژه فیلم را در این مراسم نیست را نقض و یا هر گونه تجاوز حق ثبت، حفظ حریم خصوصی حق، تبلیغات سمت راست، علامت تجاری، علامت تجاری یا هر گونه دیگر شخصی یا حق مالکیت هر شخص یا نهاد و فیلم / پروژه من یک توهین به هر شخص یا نهاد تلقی نمی شود. من پرداخت کرده اند و به طور کامل تمام هزینه های مجوز، هزینه های ترخیص کالا از گمرک، و تعهدات دیگر پرداخت 

4. اگر پذیرفته شده است، تصدیق میکنم که بهره برداری از / پروژه فیلم هیچ رابطه محرمانه و یا امانتی بین سازمان و I. من درک می کنم که من هر گونه پاداش برای چنین بهره برداری دریافت نمی ایجاد کنید، هر چند برخی از جوایز در جشنواره ممکن است شامل جوایز نقدی. من میدانم که هیچ الزامی از هر نوع است فرض و یا ممکن است در برابر رویداد به دلیل انتخاب این رویداد از فیلم ضمنی. من درک می کنم و اذعان کرد که انتخاب فیلم من با این رویداد به هیچ وجه اکسپرس و یا تایید ضمنی و یا تایید شده توسط جشنواره و یا هر نظر بیان آن را تشکیل می دهند.

5. من موافقت به جبران و نگه بی ضرر سازمان رویداد با هر وابسته، تابعه و پدر و مادر اشخاص و افسران، مدیران، کارکنان، وکلا، مشاوران خلاق و عوامل هر یک از موارد فوق و در برابر هر و همه ادعاهای، تلفات، و یا بدهی (از جمله هزینه وکیل معقول) است که ممکن است در برابر هر گونه از موارد فوق توسط هر یک از موارد فوق در هر زمان در ارتباط با فیلم / پروژه و یا استفاده جشنواره آن ادعا و یا متحمل شده، و / یا ناشی از هر گونه نقض یا ادعا نقض از هر نمایندگی ساخته شده توسط من به ZDA.

6. اعلام میکنم که 18 سال سن یا بالاتر است، یا این که اگر من جوان تر از سن قانونی برای ورود به قرارداد در دولت من هستم، من یک رضایت کتبی از پدر و مادر یا سرپرست قانونی ارائه شده است. من بدین وسیله هر و همه حقوق و مزایای که من در غیر این صورت ممکن است یا حق به دادگاه شکایت هر گونه اختلاف و در دادگاه، از جمله بدون محدودیت محاکمه با حضور هیئت منصفه صرف.

7. اگر پذیرفته شده است، بدین وسیله اعطای بدون رزرو، به رقابت، و نهادهای مرتبط با خود (یک) حق استفاده از فیلم، عکس و / یا عناوین و یا فیلم در تمامیت و اطلاعات خود را از فیلم برای تبلیغاتی، prescreening عمومی، شبکه های تلویزیونی و یا آنلاین رادیو و تلویزیون و یا postscreening اهداف بدون توسل به مالک، تهیه کننده، کارگردان، یا هر شخص دیگر از حقوق مالکیت به فیلم کنید و (ب) حق صدور و اجازه تبلیغات در مورد هنرمندان و پروژه ها و به استفاده از همه نام ها، شباهت و اطلاعات مربوط به زندگینامه همراه است. من هم موافقم اطلاعات تماس برای هنرمندان / کارگردان و تهیه کننده (بازدید کنندگان) از / پروژه فیلم به ارائه و اعطای اختیارات رویداد حق ارائه این اطلاعات به سازمان صنعت فیلم در حمایت از رویداد به تشخیص خود.

8. اگر و وقتی که پذیرفته من تسلیم من برای اهداف برداشت.

9. با کلیک کردن ارسال فیلم خود را به رقابت را از طریق Filmfreeway، من پذیرش کامل و کامل من از شرایط این خصوص تشکیل می دهند. من میدانم که هیچ تضمینی در دهان از هر نوع توسط سازمان رویداد ساخته شده است.

10. لطفا به یاد داشته باشید با ارائه کار خود را به شما اجازه می دهد ما برای توزیع آن نیز شما قرارداد با ما به منظور توزیع آثار هنری خود را. و بر روی دست دیگر، تمام فیلم های دیگر ارائه شده تحت این دسته نیز توسط ZERO مدرک در سراسر جهان توزیع شود. بنابراین، در هر دو شرایط، هیچ اعتراضی آینده خواهد شد برای اعطا گرفته شده یک بار در فیلم ارسال شده است و این امکان وجود دارد به عقب نشینی از ورود یک بار آن را بر روی هر یک از این برنامه انتخاب شده است.

برای هر گونه سوال یا نگرانی در مورد شرایط ورود و یا طرح خود را، احساس رایگان برای تماس با هماهنگ کننده جشنواره از طریق یک پیام در صفحه فیس بوک ما یا از طریق ایمیل در spherefestival@gmail.com

 

نمایش بیشتر