زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟لطفا با کلیک روی تصویر راهنمای سایت را مطالعه فرمایید

راهیبای فیلم گلدسته ها به جشنواره‌ی جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب

سه شنبه 1396/9/21 ساعت 6:42
فیلم گلدسته ها اثرmohammad soraya به جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب راه یافت. این فیلم از طریق مجموعه دریچه سینما به عنوان پخش کننده‌ی بین‌المللی به این جشنواره ارسال شده بود. جشنواره جشنواره آکادامی فیلم و هنر جنوب در تاریخ شنبه 1396/9/25 برگزار می‌شود.
جلال و صادق دوهمکلاسی هستند که تصمیم می گیرند از گلدسته ی مسجد بالا روند و روستا را از آن بالا مشاهده کنند. برای باز کردن در گلدسته به دور از چشم خادم تلاش می کنند تا اینکه در باز می شود و هر دو وارد آن می شوند. صادق در میان پله ها خسته می شود و جلال به تنهایی به بالا می رسد و از آن جا برای همکلاسی های خود که در حیاط مدرسه هستند، دست تکان می دهد. ناظم او را می بیند و روز بعد هر دو را با هم فلک می کند.
The ten years old boy named Jalal has the strong desire to climb up the campanile of the mosque with his friend (Sadegh) accompany and looking at the view of village from there but they don’t have a permission from their school manager and despite of their trying they will file each time, finally they will be succeed by this job and shout out of the happiness, other kids will see them as well and shout with them, the school manager will see them and punish them for that.