زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

راهیابی 3 فیلم از ایران به جشنواره فصلی The Lift-Off Sessions لندن

شنبه 1397/10/23 ساعت 15:3

راهیابی 3 فیلم از ایران به جشنواره فصلی The Lift-Off Sessions لندن

جشنواره Lift-Off لندن برای هشتمین دور متوالی در تاریخ 17 تا 24 فوریه در لندن برگزار میگردد.
شبکه جهانی جشنواره فیلم Lift-Off ،در شهرهای مختلف جهان مانند لندن، سیدنی، منچشتر، ملبورن، آمستردام، برلین، تورنتو ، توکیو، پاریس و نیویورک برگزار می گردد.
جشنواره Lift-Off لندن بصورت ماهیانه و آنلاین برگزار می گردد. برگزیدگان جشنواره در اکران عمومی معرفی می شوند.

فیلم های زیر از ایران در این جشنواره حضور خواهد داشت:
_ فیلم کوتاه "ولی" اثر تینا آخوندتبار. در خلاصه این اثر آمده است: ولی پسر بچه ای است که از طریق آشغال جمع کردن زندگی خود و خانواده اش را تامین می کند.
_ فیلم کوتاه "پسرم مرده" اثر سالار نسبی تهرانی.در خلاصه این اثر آمده است: یک مرد به نام سلطان یک پسر دارد و یک اسب،پسرش میمیرد. او به همه می گوید پسرم مرده و هیچکس نه او را می شنود و نه او را میبیند،او مجبور است با اسبش صحبت کند.مردم اسبش را هم صاحب می شوند . . .
_ فیلم کوتاه "پرده توری" اثر آرش محمودی. در خلاصه این اثر آمده است: سیما ، نویسنده ی تئیاتر و همسرش مجتبی ، کارگردان تئاتر که 10سال از زندگی مشترکشان میگذرد به خاطر اصرار های مستمر مجتبی و سرد شدن تدریجی رابطشون، حال بدلیل این شرایط در شرف جدایی از هم هستند. مجتبی که خود را از فردای جدایی تنها میبیند و این جدایی را به واقع را تصور نکرده بود، در آخرین شب از زندگی مشترکشان پشیمان میشود و در صدد منصرف کردن سیما بربیاید .اما سیما کاملا بر این تصمیم مصمم شده و کنش هایی شکل میگیرد که این امر امکان ناپذیر میشود

مسئولیت پخش بین المللی این فیلمها به عهده گروه دریچه سینما است.