زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

نشست یک روزه آشنایی با چگونگی پخش بین المللی فیلم های مستقل تجربی

به گزارش دریچه سینما، کانون مستقل حمایت از فیلمسازان دانشجوی سینما با همکاری دانشکده علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد سروش در نظر دارد به منظور آشنایی دانشجویان فعال در این حوزه با نوع حضور در عرصه های بین المللی و به صورت کلی نحوه صحیح انتشار اخبار و پخش آثار تولید شده، نشستی را با حضور بلال طاهری، موسس و مدیر عامل موسسه مستقل پخش فیلم های دانشجویی تجربی دریچه سینما، داور بین المللی جشنواره های فیلم و همچنین مدیر مسئول سایت دریچه سینما برگزار کند.

 در این جلسه عناوینی همچون؛ چگونگی عرضه آثار سینمایی و مستند در جشنواره های بین المللی، انتشار اخبار پیش تولید، تولید و پس تولید فیلم های کوتاه و بلند دانشجویی، پوشش اخبار برای دانش پژوهان حوزه سینما، مصاحبه و معرفی فیلمسازان  و فیلم های کوتاه و بلند مستقل دانشجویی و حرفه ای، تهیه گزارش های خبری ، پیگیری مطالبات فیلمسازان مستقل، مشاوره های رسانه ای و پخش بین المللی فیلم های مستقل، ارائه و مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

حضور برای کلیه دانشجویان این دانشکده آزاد و به صورت رایگان است. این نشست در روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه از ساعت 14 تا 16 در محل خانه نمایش دانشکده سروش برگزار می شود.

دوشنبه 1398/2/23 ساعت 14:51