زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

انتشار فراخوان ثبت نام سی و پنجمین جشنواره فیلم Warsaw در لهستان

به گزارش دریچه سینما، هدف از برگزاری جشنواره Warsaw در کشور لهستان معرفی بهترین فیلم های سراسر دنیا به مخاطبین لهستانی و بین المللی و هنچنین ترغیب فیلمسازان به برقراری ارتباط و مفاهمه میان انسان هایی است که در کشورهای مختلف و با پیشینه فرهنگی متفاوت زندگی می کنند.

این جشنواره شامل 10 بخش همچون؛ اصلی (فیلم های داستانی با مدت زمان بالای 60 دقیقه از سراسر دنیا)، مسابقه 1_2 (فیلم های سینمایی اول یا دم کارگردان، با مدت زمان بالای شصت دقیقه از سراسر دنیا)، روح  آزاد (فیلم های داستانی با ویژگی های مستقل خلاقانه و سرکش، با مدت زمان بالای 60 دقیقه از سراسر دنیا)، مستند (فیلم های مستند بلند با مدت زمان بالای 60 دقیقه)و همچنین بخش فیلم کوتاه (فیلم های مستند، داستانی و انیمیشن با مدت زمان کمتر از 30 دقیقه) است. از این میان پنج بخش این جشنواره به صورت رقابتی و در سطح بین المللی برگزار می شود.

از شرایط حضور برای این جشنواره می توان به آثار مستند، انیمیشن و داستانی که تاریخ اتمام تولید آنها بعد از ژانویه 2019 است، اشاره کرد؛ همچنین گفتنی است که آثار ثبت نامی در بخش بین المللی محدودیت نمایش در کشور لهستان را دارند. البته این نکته نیز قابل ذکر است که محدودیت نمایش جهانی و اروپایی ترجیح داده می شود.

جوایز نقدی این جشنواره به ارزش 140،000 زلوتی لهستان است. کارگردانان فیلم های انتخابی در زمان برگزاری جشنواره به محل برگزاری دعوت  و هزینه ترنسفر و اقامت فیلم سازان در مدت برگزاری  این رویداد نیز به عهده ستاد برگزاری جشنواره است.

اولین مهلت ثبت نام در این جشنواره 15 جولای است و ورودی ثبت نام  برای فیلم بلند 20 یورو و فیلم کوتاه نیز 6 یورو است.

دومین مهلت ثبت نام در این جشنواره نیز  30جولای است و ورودی ثبت نام برای فیلم بلند 30 یورو و فیلم کوتاه نیز 18 یورو است.

جهت ثبت نام در این جشنواره از طریق مجموعه سینه پورت می توانید با شماره تلفن ( +989303420616 ) تماس حاصل فرمایید.

 

شنبه 1398/3/19 ساعت 10:56