زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

انتشار فراخوان جشنواره Gijon در اسپانیا

به گزارش دریچه سینما، جشنواره gijon که به عنوان "جشنواره ویژه FIAPF" شناخته می شود  هرساله در ماه نوامبر در شهر خیخون واقع در کشور اسپانیا برگزار می شود.

از شرایط حضور برای این جشنواره می توان به اتمام تاریخ  تولید تمامی آثار ارسال شده پس از ژانویه 2018 اشاره کرد؛ همچنین  فیلم های کوتاه ارائه شده باید دارای زمان کمتر از 30 دقیقه و فیلم های بلند باید در مدت زمان بیشتر از 45 دقیقه باشند. از سوی دیگر محدودیت نمایش در کشور اسپانیا آثار برای این جشنواره ضروری است؛ به همین دلیل فیلم های با محدودیت نمایش اروپا و محدودیت نمایش جهانی ترجیح داده می شوند.

این جشنواره شامل  هفت بخش از جمله؛ بخش اصلی برای فیلم های کوتاه و فیلم های بلند، بخش جنبی غیررقابتی برای فیلم های با مدت زمان کمتر از 45 دقیقه، بخشی مختص فیلم های بلند برای مخاطبین کودک و نوجوان، بخش مختص فیلمسازان اتریشی و سه بخش غیررقابتی متفاوت برای فیلم های بلند متفاوت است.

جشنواره FIAPF  در بخش های متفاوت جوایز نقدی و غیرنقدی متفاوتی را به بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد، بهترین فیلمنامه، بهترین فیلمبرداری اهدا می کند. مبلغ کلی جوایز این جشنواره حدوداً 80،000 یورو است.

اولین مهلت ثبت نام در این جشنواره 23 آگوست (1 شهریور) و همچنین مهلت نهایی ثبت نام نیز  13 سپتامبر (22 شهریور) است.

جهت ثبت نام در این جشنواره از طریق مجموعه سینه پورت می توانید با شماره تلفن ( +989303420616 ) تماس حاصل فرمایید.

 

شنبه 1398/4/9 ساعت 12:58