زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

بسته ویژه ارسال فیلم به جشنواره ها - همه

انیمیشن بلند  
انیمیشن کوتاه  
بلند داستانی  
دانشجویی  
کوتاه داستانی  
مستند بلند  
مستند کوتاه  
موزیک ویدیو  
سایر  
انواع اثر مورد پذیرش فیلم

این حق مسلم هر کارگردانی است که بخواهد حرف خودش و فیلمش را جهانی کند. معمولا وقتی آگاهی کافی از روند به نتیجه رساندن یک اثر وجود نداشته باشد راه برای استفاده منفی از این عدم آگاهی به وجود می‌آید که متاسفانه شاهد آن هستیم عده ای بدون شناخت کافی ادعای پخش بین المللی فیلم می کنند که باعث فرصت سوزی و هزینه ی زیاد می شود. هر جشنواره‌ای مقررات و هدفی برای برگزاری دارد و فیلم‌هایی را انتخاب می‌کند که مطابق با اهدافش باشد. وظیفه پخش‌کننده محدود به ارسال فیلم به جشنواره‌ها و ثبت نام نیست. پخش‌کننده حامی و پشتیبان فیلم است. پخش کننده با توجه به تجربه‌ای که دارد و با شناخت و درک درست از فیلم می‌تواند تشخیص بدهد که هر فیلمی برای چه فستیوالی مناسب است.

کارگردان‌ها و تهیه کننده‌ها دو دسته هستند آنهایی که معتقد به کار تیمی هستند و می‌دانند هر کاری را باید به کاردان سپرد که عموما موفق هم هستند و نتیجه درستی می‌گیرند و یک دسته هم آنهایی که هنوز نمی‌دانند یک دست صدا ندارد و همه کار را خودشان انجام می‌دهند. همانطور که می دانید این سامانه اولین و تنها پلت فرم مورد تایید و مورد استفاده صدها جشنواره ی بین المللی است که این خود دلیلی است بر صحت و بازدهی بالای مجموعه Cineport. هم اکنون ما بیش از پیش می خواهیم در کنار شما باشیم. هم اکنون هنرمندان به صورت رایگان با ثبت اثر در سامانه هوشمند دریچه سینما از خدمات زیر برخودار هستند:

1- ایجاد پروفایل برای اثر به دو زبان

2- ثبت نام بدون کارمزد در جشنواره ها

3- اطلاع از فراخوان های رسمی جشنواره ها

4- مشاوره و پشتیبانی

5- - ایجاد صفحه اختصاصی در کاتالوگ آنلاین Cineport به دو زبان برای هر اثر

 

بر همین اساس و بنا به درخواست مکرر هنرمندان، بسته حمایتی از فیلم های مستقل زیر نظر گروه پخش Cineport را در سایت قرار داده است. 

شما با خرید این بسته خدمات زیر را به مدت 6 ماه دریافت خواهید نمود:

1- بررسی فیلم و معرفی نقاط قوت

2- اعلام نواقص ثبت نامی و راهنمایی برای رفع نواقص

3- تهیه مواد تبلیغاتی مجزا برای هر اثر

4- شناسایی و ارسال به 30 الی  35 جشنواره متناسب با فیلم (فیلمسازان فیلم کوتاه در صورت تمایل به شرکت تنها در 15 جشنواره، هنگام ثبت نام گزینه ی "سایر" را انتخاب کنید)

5- ایجاد امکان فروش فیلم در بازارهای جهانی

6- ایجاد اولویت در پشتیبانی 

۷- خبررسانی و انتشار خبر در شبکه های اجتماعی در صورت موفقیت
 

 

نکات مورد توجه در زمان ثبت نام:

  • پس از ثبت نام در سایت Cineport مشاوران مجموعه با شما تماس خواهند گرفت. به منظور از سرگیری فرایند پخش، فایلی شامل مواردی که برای ثبت نام ضروری است برای شما ارسال خواهد شد. با توجه به اینکه مجموعه Cineport  همواره در تلاش بوده است تا تعامل خود را با فیلمسازان گرامی حفظ نماید و از نظر ایشان در جهت بهبود در کیفیت فرآیند استفاده نماید، خواهشمندیم در ارسال موارد درخواستی همکاری لازم را مبذول فرمائید. راه تماس رسمی ما با شما از طریق آدرس ایمیل info@cineport.ir  می باشد. لذا موارد موردنظر را به این  آدرس الکترونیکی ارسال نمائید.
  •  درصورت پذیرش در جشنواره ها و کسب جایزه نقدی، مبلغ 10% از جایزه اکتسابی متعلق به گروه درچه سینما خواهد بود که این مبلغ پس از کسر هزینه های نقل و انتقال، کسر خواهد شد. (این مورد در خصوص ثبت نام هایی که پس از تاریخ 20 دسامبر 2018 انجام گیرند، صدق می کند) این قانون برای تمامی ثبت نام هایی که از طریق مجموعه سینه پورت انجام شوند، صادق است.
  • درصورت خرید بسته ارسال فیلم، هر يک از طرفين می تواند از طريق اعلام کتبی به اين قرارداد خاتمه دهد. چنانچه این انصراف تا چهارده (14) روز پس از خرید بسته از طریق سایت باشد، مبلغ 10% بابت حق مشاوره از مبلغ ثبت نام کسر می گردد. در صورتیکه طرف دوم پس از 14 روز اعلام به لغو قرارداد نماید، مبلغ 50% از مبلغ کل قراداد کسر می گردد. درصورتی که در این زمان جشنواره ای برای اثر ثبت نام شده باشد، هزینه هر ثبت نام به صورت جداگانه محاسبه می شود.
  • فیلم‌های با مدت زمان بالاتر از ۳۰ دقیقه باید بسته فیلم بلند تهیه کنند.
  • ثبت نام در "بسته ویژه ارسال فیلم به جشنواره ها" و همچنین ثبت نام در جشنواره ها به صورت تکی، مبنی بر پذیرش قوانین گروه درچه سینما می باشد. این قوانین در سایت موجود می باشند.
  •  درصورت اختلال در سامانه پرداخت، لطفاً هزینه بسته را به شماره کارت زیر واریز نموده و پرداخت خود را به مسئول ثبت نام (09303420616) اطلاع دهید.

6362141046476058
بانک آینده به نام بلال طاهری

 

هم اکنون ثبت نام کنید و جهت مشاوره بیشتر با شماره ی 09303420616 تماس بگیرید.

 

نمایش بیشتر