زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

راهنما

به "دریچه سینما" خوش آمدید. پلت فرم ما ارتباط بین هزاران فیلمساز و جشنواره بین المللی را آسان می کند. 
شیوه ی ارسال فیلم و آثار هنری به جشنواره های بین المللی از طریق "دریچه سینما" به صورت زیر می باشد. لطفن پیش از ارسال تمامی قوانین را به زبان های فارسی و انگلیسی مطالعه بفرمایید. همچنین انجام صحیح تمامی مراحل زیر برای ارسال شدن اثر شما لازم می باشد اما هرگز به معنای اتمام مراحل ارسال نخواهد بود.

 

1- در سایت دریجه سینما از گزینه ی "ثبت نام" با ورود صحیح اطلاعات و انتخاب نام کاربری برای خود یک پروفایل بسازید.

 

2- اگر می خواهید فیلم، عکس و یا فیلمنامه به جشنواره ها ارسال کنید، به عنوان کاربر اثر ثبت نام کنید و اگر می خواهید جشنواره خود را ثبت کنید باید کاربری جشنواره ایجاد کنید.

 

 

3- از طریق منوی "آثار من" اطلاعات آثار هنری خود را به دو زبان وارد و ثبت کنید. (تعداد پروژه های شخصی شما نامحدود می باشد) با این کار به رایگان برای اثر شما دو صفحه به زبان های فارسی و انگلیسی ساخته و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت که به جز لینک فیلم یا فیلمنامه و عکس های شما، می توانند اطلاعات مربوط به ساخت اثر شما را ببیند. همچنین این پروفایل در اختیار جشنواره ها قرار خواهد گرفت و به صورت عمومی قابل مشاهده خواهد بود.
http://cineport.ir/fa/Projects/Add

در این قسمت شما باید پیش از این فایل فیلم خود را در سایت Vimeo.com بارگذاری کرده باشید تا بتوانید لینک آن را در سایت ما قرار بدهید. آموزش تنظیمات قرار دادن فایل را در سایت می توانید بخوانید. در صورت نداشتن لینک vimeo فیلم شما پذیرفته نخواهد شد.

خصوصیات خروجی فیلم را از اینجا ببینید.

برای تنظیمات صحیح نمایش فیلمتان در سایت Vimeo.com طبق تصویر زیر عمل کنید:

رمز گذاری کنید

قابلیت اشتراک گذاری را فعال کنید

قابلیت دانلود را فعال کنید

4- از طریق منوی "جشنواره ها" میان جشنواره های موجود به جستجو بپردازید. شما می توانید در این قسمت بر اساس مکان برگزاری جشنواره، زمان برگزاری، نوع فیلم مورد پذیرش، هزینه ثبت نام و تاریخ ثبت نام جشنواره های موجود را فیلتر کنید تا انتخاب بین آنها برای شما راحت تر باشد.

 

5- با انتخاب جشنواره مورد نظر گزینه ی "ارسال پروژه" فعال می شود که با کلیک بر روی آن درخواست خود را جهت ارسال اثر مشخص شده به جشنواره مربوطه به اطلاع گروه "دریچه سینما" می رسانید.

6- پس از کلیک بر روی "ارسال اثر" صفحه ای باز می شود که در آن می توانید اثر خود و بخشی که مایلید فیلمتان در آن ثبت نام شود را انتخاب کنید.

7- پس از انتخاب جشنواره و پروژه به صفحه ی پرداخت هدایت می شوید تا مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه اینترنتی امن پرداخت نمایید.

8- پس از طی این مراحل درخواست شما مستقیما و بدون واسطه برای جشنواره ارسال شده است و شما می توانید از منوی "ارسال های من" وضعیت فیلم خود را پی گیری کنید. هرگاه در وضعیت ارسال اثر شما تغییری ایجاد بشود، برای شما ایمیلی فرستاده خواهد شد. در صورتی که به هر دلیلی اثر شما پس از این دچار مشکل شود، هزینه ی پرداختی به شما باز نخواهد گشت.

 

همواره برای اطلاعات بهتر می توانید از قسمت "پشتیبانی دریچه سینما" که همیشه در پایین صفحه وجود دارد به صورت آنلاین و 24 ساعته سوالات خود را بپرسید.

برای تغییر زبان سایت می توانید بر روی پرجم کشور مورد نظر خود کلیک کنید تا زبان سایت تغییر پیدا کند.

 

آدرس و شماره تماس:

تهران 
خیابان انقلاب خیابان دانشگاه خیابان نظری جنب دبیرستان مفتح، پلاک ۵۵ واحد

۰۹۱۹۹۹۱۳۰۰۷