زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

انتشار فراخوان شصت و ششمین دوره از جشنواره فیلم کوتاه اوبرهازن در آلمان

به گزارش دریچه سینما؛ فراخوان شصت و ششمین دوره از جشنواره فیلم کوتاه اوبرهازن در آلمان منتشر شد.

 

جشنواره اوبرهازن قدیمی ترین جشنواره فیلم کوتاه جهان است. این جشنواره از لحاظ سطح اعتبار هم ردیف جشنواره هایی همچون جشنواره فیلم کوتاه تامپره فنلاند و جشنواره فیلم کوتاه کلرمونت فرانسه است.

جشنواره اوبرهازن مورد تائید آکادمی اسکار است و از سوی دیگر از جشنواره مورد تایید لیست انجمن FIAPF نیزمحسوب می شود؛ برگزیدگان این جشنواره به آکادمی اسکار معرفی می شوند.

تاکیید جشنواره بر فیلم های کوتاه با زبان بصری ویژه، زاویه دید متفاوت و فرم جدید است. ماندگاری این جشنواره برای سالهای متمادی به دلیل توجه به خلاقیت، اصالت و شگفتی فیلم هاست.

جشنواره اوبرهازن شامل بخش های رقابتی همچون؛ فیلم آلمان، فیلم آلمان غربی، بخش بین المللی ، بخش کودک و نوجوان  و موزیک ویدئو است؛ همچنین یکی از بزرگترین بازارهای فیلم کوتاه جهان هرساله در اوبرهازن برپا می شود.

از شرایط حضور آثار در این جشنواره می توان به آثاری که تاریخ ساخت آنها از ابتدای سال 2019 است اشاره کرد؛ همچنین زیرنویس انگلیسی برای تمامی فیلم ها ضروری است. از سوی دیگر حداکثر مدت زمان فیلم ها نباید بیش از 35 دقیقه باشد و محدودیت نمایش در آلمان  نیز برای تمام فیلم های ثبت نامی ضروری است.

مجموع جوایز نقدی این جشنواره  بیش از 40 هزار  یورو است و آخرین مهلت ثبت نام نیز 1 فوریه 2020 (12 بهمن 98)  در نظر گرفته شده است.

جهت ثبت نام در این جشنواره از طریق مجموعه سینه پورت می توانید با شماره تلفن ( +989303420616 ) تماس حاصل فرمایید.

 

پنج شنبه 1398/6/7 ساعت 13:0