زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

فراخوان ثبت نام جشنواره فیلم کوتاه Regard کانادا

به گزارش دریچه سینما؛ فراخوان ثبت نام جشنواره فیلم کوتاه Regard در کانادا منتشر شد؛ این جشنواره بزرگترین رویداد در حوزه فیلم کوتاه در آمریکای شمالی محسوب می شود و از سال 1995 تاکنون هرساله در ماه مارس برگزار می شود.

هدف از برگزاری این جشنواره ارتقاء صنعت فیلمسازی در حوزه  فیلم کوتاه مستقل با معرفی و نمایش آثاری  است که به نوعی دستاورد هنری با کیفیت بالا محسوب می شوند و از سویی دیگر نیز روحیه خلاقانه را به دیگر فعالان این حوزه منتقل می کنند.

در این جشنواره به صورت معمول بیش از 150 فیلم در بخش های مختلف در یک بازه زمانی پنج روزه حضور خواهند داشت؛ همچنین در جشنواره Regard بخش بازار فیلمی دارد که در نوع خود منحصر به فرد است.

در این دوره از این جشنواره انواع فیلم کوتاه؛ مستند، انیمیشن، داستانی و تجربی با مدت زمان کمتر از 40 دقیقه که پس از ماه مارس 2019 تولید شده باشند، پذیرش می شوند. این جشنواره همچنان بخشی مختص فیلم های کودک و نوجوان در نظر گرفته که مخاطبین این بخش در رده سنی 3 تا 18 ساله هستند.

مجموع جوایز ارائه شده در این رویداد به ارزش  70 هزار دلار است که در سه بخش متفاوت به فیلمسازان اهدا می شود؛ گفتنی است، منتخبین بخش ملی و بین المللی به آکادمی اسکار معرفی می شوند.

اولین مهلت ثبت نام در این جشنواره 15 اکتبر(23 مهر) با هزینه ورودی 30 دلار و همچنین دومین مهلت ثبت نام نیز در تاریخ 1 نوامبر(10 آبان) با هزینه ورودی 45 دلار است.

جهت ثبت نام از طریق مجموعه سینه پورت می توانید با شماره تلفن  ( +989303420616 ) تماس بگیرد.

شنبه 1398/6/24 ساعت 18:5