زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

قوانین

 

شرایط عمومی ثبت نام در جشنواره های فیلم خارجی
 

دریچه سینما تنها سامانه ثبت نام در جشنواره های بین المللی هنری آسیا و تنها مرکز دارای مجوز رسمی از سازمان های مربوطه در کشور ایران است، ما به قوانین احترام می گذاریم.

- ابتدا در سایت دریچه سینما یک حساب کاربری با ایمیل و شماره تماس معتبر ایجاد نمایید. (مسولیت عدم اعتبار اطلاعات وارده به عهده شما می باشد)

- شما با پر کردن فرم ها متعهد می شوید که مسول اثر یا آثار بوده و صحت اطلاعات را تایید می نمایید.

- وارد کننده اطلاعات هر اثر رعایت شدن قوانین حقوق مالکیت معنوی را در مورد اثر ارایه شده به دریچه سینما بر عهده می گیرند.

- تکمیل اطلاعات و درخواست ارسال اثر به جشنواره ها از سوی مالکین اثر به معنای تعهد فرد اقدام کننده به داشتن مجوزهای لازم از سوی مراجع ذی صلاح است و دریچه سینما هیچ گونه مسولیتی درباره ی آثار بدون مجوز ندارد.

- ثبت نام در سایت "دریچه سینما" و پرداخت هزینه به منزله اتمام مراحل ارسال به جشنواره ها نمی باشد. لطفا راهنمای ارسال را به دقت مطالعه بفرمایید.

- مشخصات خود و فیلم خود را در بخش "آثار من" ،به دقت و صحت به دو زبان فارسی و انگلیسی وارد نمایید. عواقب ناشی از هرگونه ایراد در اطلاعات وارد شده، بر عهده کاربر ثبت نام کننده است.

- با اضافه کردن هر پروژه، شما پخش اثر خود را در جشنواره ها و بازارهای انتخاب شده در اختیار "گروه دریچه سینما" قرار داده اید و دریچه سینما می تواند به عنوان آژانس پخش کننده اثرتان؛ از اطلاعات فیلم شما در بخش کاتالوگ جهت فروش اثر با نام شما در بازارهای بین المللی استفاده کند.
- با اضافه کردن پروژه خود (فیلم، عکس و فیلمنامه) در سایت دریچه سینما، گروه پخش بین الملل دریچه سینما به صورت رسمی پخش کننده اثرتان می شود و می تواند آن را در کاتالوگ خود برای عرضه به بازارهای جهانی ارایه کند.

- در انتهای تیتراژ فیلم و در صفحه ی مشخصات اثر بایستی لوگو و نام "دریچه سینما" به عنوان پخش کننده آورده شود. در صورت عدم وجود لوگو در تیتراژ، دریچه سینما مختار به افزودن لوگو در محل و زمان مشخص شده توسط خود، در اثر ثبت شده است.

لوگوهای متفاوت ما را از این آدرس مشاهده کنید:
http://cineport.ir/fa/Logos

- فیلم ارسالی باید با قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هماهنگی داشته (خالی از سیاه نمایی اجتماعی، سیاسی و...) و از لحاظ کیفی و فنی حداقل در سطح جشنواره های داخلی باشد. (موضوع، تصویر، صدا و ...)

- اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور جمهوری اسلامی ایران، بر عهده ی سازنده و مالکین اثر می باشد.

- نسخه بازبینی ارسالی باید دارای زیر نویس و تیتراژ آغازی و پایانی انگلیسی وکیفیت پخش مطلوب باشد.

- نسخه بازبینی ارسالی باید در فرمت DVD بوده و بر روی آن مطلبی نوشته نشده باشد و یا در سایت Vimeo.com بارگذاری و رمزگذاری شده باشد.

- نسخه بازبینی ارسالی اگر به صورت آن لاین باشد باید بر روی لینک آن رمز جهت  مشاهده وجود داشته باشد و هرگونه سواستفاده احتمالی از طریق فضای مجازی بر عهده ی "دریچه سینما" و همکاران این گروه نمی باشد.

- در صورت راهیابی فیلم ثبت نامی به بخش مسابقه جشنواره، باید نسخه اصلی مدنظر جشنواره ظرف کمتر از دو هفته به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد. هزینه های پست بر عهده ی سازنده و یا تهیه کننده اثر می باشد و هزینه ی ثبت نام پرداختی جدای از هزینه پستی است.

توصیه می‌شود جهت حفظ کپی رایت بی المللی اثر خود این عبارات را در پایان فیلم خود قرار بدهید

Ownership of this motion picture is protected by copyright and other applicable laws of the Islamic Republic of Iran and other countries. Any unauthorized duplication, distribution, or exhibition of this motion picture (including soundtrack) is prohibited and could be result in criminal prosecution as well as civil liability.

- حتما بخش سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.

در صورت ثبت نام اثرتان در پلت فرم "دریچه سینما" شما به گروه پخش بین الملل دریچه سینما با مدیریت بلال طاهری و تحت عنوان Cineport international media حق پخش و عرضه بین المللی اثر خود را در بازارها و جشنواره های خارجی می دهید. 

همچنین با ثبت اثرتان موافقت می کنید که نام شما و مشخصات مربوط به فیلمتان در کاتالوگ های بازاریابی دریچه سینما در آدرس زیر منشتر شود:
Catalog.cineport.ir