زبان Lang

‌اعلانیه‌ای وجود ندارد

بار اول است که از نسخه جدید سایت بازدید می‌کنید؟ آیا تمایل دارید که راهنمای سایت را مطالعه فرمایید؟

خدمات هنری

با توجه به درخواست های مکرر هنرمندان عزیز و احساس نیاز به انجام مراحل خلق آثار هنری طبق استانداردهای بین المللی، گروه بین المللی دریجه سینما، موارد زیر را با تشکیل شبکه ای از هنرمندان تحصیل کرده به شما گرامیان ارایه خواهد داد. شما بهترین کیفیت خدمات را در حالی دریافت خواهید کرد که مناسب ترین هزینه را پرداخت می نمایید، همچنین گروه مشاوران ما از اینکه خدمات دارای استانداردهای جهانی را شامل هستند آثار را بررسی و تایید می کند.

برای استفاده از خدمات هنری از سایت زیر استفاده کنید: Artservices.cineport.ir Artworkservice.ir

1- ترجمه متون تخصصی

2- ایجاد زیرنویس برای فیلم

3- اشتراک آثار در فضای آنلاین (vimeo , ..)

4- طراحی سایت ویژه آثار، هنرمندان و رویدادها

5- طراحی پوستر، کاتالوگ و لوگو

6- مشاوره فیلم، فیلمنامه  و آثار هنرهای تجسمی 

7- تولید تریلر، تیزر  و تدوین آثار

8- مشاوره پیش از تولید اثر، هنگام تولید و پس از تولید

 

برای ارسال اثر به جشنواره‌های خارجی، نیاز است که آثار به زبان انگلیسی برگردانده شوند چرا که در قوانین تمامی جشنواره‌ها این مهم ذکر شده است. ترجمه فیلمنامه ها به زبانهای دیگر کاری حرفه ایست که نیاز به متخصصین فن ترجمه دارد.

حالا اگر قصد ثبت نام در جشنواره‌ها را دارید، دریچه سینما به کمک شما آمده و با تیم ترجمه‌ی تخصصی آثار هنری‌، سعی در روان سازی این قسمت از مراحل پس از تولید کرده است، با خدمات  ترجمه دیالوگ فیلم ، ترجمه فیلمنامه و  زیرنویس کردن فیلم.

تلاش شده تا تیم ترجمه‌ای به شما معرفی شود که در عین ارزان و به صرفه بودن تعرفه، از تجربه و تخصص هنری نیز برخوردار باشند. 

ترجمه های مربوط به فیلمها به دو دسته تقسیم می شوند.

1. ترجمه دیالوگها و تیتراژ برای زیرنویس کردن فیلم و ارسال به جشنواره ها

2. ترجمه فیلمنامه ها برای شرکت در جشنواره های ویژه فیلمنامه

هر کدام از این بخشها دو مرحله دارند. 

در قسمت اول یک مرحله ترجمه دیالوگهاست و مرحله بعد زیرنویس کردن و یا ساخت فایل SRT می باشد. مرحله اول توسط مترجم و مرحله دوم تدوینگر انجام می شود. شما می توانید پس از دریافت فایل ترجمه با تدوینگر خود هماهنگ کرده و مرحله دوم را خودتان انجام دهید. (توجه داشته باشید که هزینه هر مراحل جداگانه محاسبه می شود)

در بخش دوم که ویژه ترجمه فیلمنامه ها می باشد، حساسیت بیشتری در انتقال مفاهیم مورد نظر نویسنده دارد. این بخش نیز شامل دو مرحله بوده. ابتدا ترجمه توسط مترجم صورت گرفته و سپس به فرمت بندی مورد نظر جشنواره ارسالی و یا فرمت بین المللی در خواهد آمد. (توجه داشته باشید که هزینه هر مراحل جداگانه محاسبه می شود)

نکته قابل ذکر و مهم این است که موسسه ما تمام مسئولیت های مربوط به ترجمه صحیح عبارات و کلمات و انتقال مفاهیم را به عهده می گیرد و هیچ مسئولیتی در قبال پذیرفته شدن یا نشدن فیلم یا فیلمنامه شما ندارد. مسلما پذیرفته شدن یا نشدن فیلمنامه به سیاستها و نظر داوران جشنواره مورد نظر برمی گردد.

برای ارتباط با تیم تخصصی ترجمه فرد که به صورت تخصصی در زمینه ترجمه فعالیت می کنند کافیست ار راه های ارتباطی زیر اقدام کنید.

آدرس سایت:

www.fardinstitute.ir

آدرس جیمیل:

fardinstitute.ir@gmail.com

09370882326